Autor Wątek: s-type 4.0 z gazem. brak mocy , falowanie obrotow , check engine. pomocy ;]  (Przeczytany 6947 razy)

sitonh

  • Gość
Odp: s-type 4.0 z gazem. brak mocy , falowanie obrotow , check engine. pomocy ;]
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 18, 2013, 18:05:37 pm »
no ta przeplywka moja mi nie daje spokoju wlasnie.. bo po jej odkreceniu NIC SIE NIE ZMIENIA .. a chyba powinna byc roznica miedzy zalozonym a jazda bez niego... wiec wymienilem ( niestety na uzywke ) i niestety to samo.. wiec moze sie okazac ze uzywka tak samo walnieta jak moja.. no do bielska nie mam daleko.. masz jakis namiar ( numer telefonu ?? )

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: s-type 4.0 z gazem. brak mocy , falowanie obrotow , check engine. pomocy ;]
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 18, 2013, 18:15:07 pm »
Ja co prawda nie mam na stanie przepływki do 4.0 ale mam pod domem 4.0 więc jak chcesz to podjedź i przełożymy w celu sprawdzenia. Mieszkam koło Bielska.
Nr do Piotra z serwisu bielskiego - 602627184

Offline GRZEŚ

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.544
Odp: s-type 4.0 z gazem. brak mocy , falowanie obrotow , check engine. pomocy ;]
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 18, 2013, 19:51:26 pm »
Z tego co opisujesz to masz nagar na zaworach i masz dwa wyjścia próbować przemyć je płynem do czyszczenia zaworów przez kolektory jak to nie pomoże to tylko demontaż głowicy .

sitonh

  • Gość
Odp: s-type 4.0 z gazem. brak mocy , falowanie obrotow , check engine. pomocy ;]
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 24, 2013, 23:33:09 pm »
jutro odbieram. jesli nie bedzie efektow to jeslibym mogl to bym podjechal do ciebie w celu sprawdzenia ;] kupie dobra flache ;p przy okazji dzis wykryli mi pekniecie 1 wtrysku ( wiec blad na benzynie pewnie stad ale do gazu nie powinien miec znaczenia ).

Offline filar12

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 887
  • http://lpg-lodz.pl/
Odp: s-type 4.0 z gazem. brak mocy , falowanie obrotow , check engine. pomocy ;]
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 24, 2013, 23:46:12 pm »
jutro odbieram. jesli nie bedzie efektow to jeslibym mogl to bym podjechal do ciebie w celu sprawdzenia ;] kupie dobra flache ;p przy okazji dzis wykryli mi pekniecie 1 wtrysku ( wiec blad na benzynie pewnie stad ale do gazu nie powinien miec znaczenia ).

Będzie mieć wpływ bo instalacja lpg sterowana jest z wtryskiwaczy Pb
http://lpg-lodz.pl/

KIEDYŚ był S-type 1999r 3.0 V6 "sreberko" napędzane LPG ;-) następnie X350 4.2l +LPG oczywiście ;-), S-type 2002r Fl 3.0L LPG, X350 3.0L LPG ;-),teraźniejszość X358LWB 4,2 LPG.