Autor Wątek: Warsztat Warszawa Raszyn  (Przeczytany 3671 razy)

Patrycy

  • Gość
Warsztat Warszawa Raszyn
« dnia: Marzec 09, 2009, 09:35:53 am »
Witam,
mam przyjemność polecić fachwców od mechaniki (i nie tylko) dla właścicieli Kotów z Warszawy i okolic. AUTO-LUX, Raszyn ul. Południowa 15 tel. 720 30 00. Znalazłem informację o nich na niniejszym forum i skorzystałem. Panowie (jest ich dwóch, jeden z nich jeździ Jaguarem) mają doświadczenie z kotami i podchodzą do rzeczy z pasją (co daje się odczuć). Zrobili przegląd, wymienili co trzeba, długo szukali przyczyny dla której autko nie chciało odpalać (i było pod tym względem bardzo humorzaste) i teraz chodzi jak zegareczek. Mają dostęp do oryginanych części, nawet dla starszych modeli i co ważne: nie jest to wcale droga impreza. Barzdo miły kontakt. Chciałem początkowo skorzystać z usług warsztatu w Babicach (dawni Brygadziści), ale stwierdzili, że takich starych kotów nie robią (rozumiem, bo okazało się że jest to często niezła zabawa i łamigłówka), no i teraz jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Raszyna.
Polecam i pozdrawiam. Patrycy.

quba2

  • Gość
Odp: Warsztat Warszawa Raszyn
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2009, 11:01:17 am »
Witam

Byłem i naprawdę polecami - bardzo miło i fachowo.Nie naciągają na wymianę niepotrzebnych częśći