Autor Wątek: S-Type jakie zawieszenie ??  (Przeczytany 9563 razy)

Offline gibons84

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: S-Type jakie zawieszenie ??
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2012, 10:22:32 am »
Dzieki Jaguar Parts za pomocną odpowiedź. Podpowiedz jak mozesz jak jest ze swożniami w przypadku Stypów? I z tą instalacja gazowa tak samo ponyslalem, ze po roku sprzedaje to dziwne. Choc na gazie gdyby bylo cos nie tak to wyjdzie od razu po jezdzie próbnej.

jarkrzy1

  • Gość
Odp: S-Type jakie zawieszenie ??
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 28, 2012, 11:05:36 am »
W czasie jazdy próbnej nic nie wyjdzie, są jeszcze na tym świecie prawdziwi czarodzieje :-hehe Uwierz mi.
Choć teraz powiem tak. W kwietniu sprzedałem polo żony, które kupione było 8-m-cy wcześniej.
Nie było idealne,ale nie można było też narzekać. Mało kto na to patrzył, bo każdemu "śmierdziało", że za szybko sprzedajemy. Auto wcześniej miał mój teść, ale...kogo to obchodzi...Mnie było potrzeba pieniędzy... i  dzięki temu mamy s-typa :-gwizd

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: S-Type jakie zawieszenie ??
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 28, 2012, 11:15:33 am »
Sworznie do zwrotnic występują w zamienniku. Zmieniałem ostatnio i koszt to około 200zł/szt . Nie wiem jak ze sworzniami górnych wahaczy bo wymieniałem całe wahacze. Wybijają się tak jak i te od zwrotnic.

Offline gibons84

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: S-Type jakie zawieszenie ??
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 30, 2012, 10:44:14 am »
Cześć. Dziś tak sobie oglądałem elementy zawieszenia, głównie wahacze od poliftowego S-Typa na stronie niedozwolony link i wnioskuje, że nie trzeba wymieniać całych wahaczy, każdy wahacz można zregenerować wymieniając same tuleje czy np. sworzeń. Problem widze tylko przy przednich górnych, bo tam sworzeń jest zintegrowany z wahaczem.  Jeśli jestem w błędzie to proszę o sprostowanie.

Patrze, że tylny górny ma zwrotnice-sworzeń już się pogubiłem... :) Może ktoś niech podpowie co da się w tym poliftingowym zawieszeniu wymienić, a czego nie i trzeba np. cały wahacz wymienić, to będzie najprościej pojąć.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2012, 12:33:54 pm wysłana przez Choina »