Autor Wątek: Kod do radia  (Przeczytany 2811 razy)

dawid14

  • Gość
Kod do radia
« dnia: Wrzesień 22, 2012, 11:40:29 am »
Witam wszystkich forumowiczów

Szukam kodu do radia do Jagi S-type 99r. W serwisie usłyszalem, że ta usługa jest płatna :) może ktoś pomóc ?

BlackV6

  • Gość
Odp: Kod do radia
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2012, 11:48:05 am »
Witam poniżej masz link :) i adres gdzie się zgłosić po kod radia :) zeskanuj dowód rej. i prześlij jako załącznik do nich .

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,15632.0.html

lub tez możesz napisać do kilku Aso w Polsce bo niektóre maja ta usługę za darmo i łaski nie robią ;)

pozdrawiam

dawid14

  • Gość
Odp: Kod do radia
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2012, 12:23:48 pm »
Dzięki bardzo :) napiszę do niemieckiego serwisu

jarkrzy1

  • Gość
Odp: Kod do radia
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2012, 14:49:56 pm »
Myślę, że śmiało możesz uderzać do polskiego serwisu.
Ja napisałem maila do Karlika w Poznaniu-dostałem bez problemu.

dawid14

  • Gość
Odp: Kod do radia
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2012, 11:07:40 am »
ja dzwoniłem do Karlika to powiedzieli mi, że taka usługa kosztuje 150 zł brutto :)

PS. ale udało mi się dotrzeć do kodu po numerze VIN tylko, że wpisywałem go już 8 razy i za każdym razem muszę ponownie odczekać 30 minut, tak jakby kod nie pasował, albo coś innego robie zle:)

BlackV6

  • Gość
Odp: Kod do radia
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2012, 11:15:11 am »
każde radio ma indywidualny kod to tak na marginesie  :-gwizd

jarkrzy1

  • Gość
Odp: Kod do radia
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2012, 11:21:40 am »
ja dzwoniłem do Karlika to powiedzieli mi, że taka usługa kosztuje 150 zł brutto :)



Widocznie się coś zmieniło, ale od niedawna. Ja otrzymałem kod w sierpniu...bezpłatnie

dawid14

  • Gość
Odp: Kod do radia
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 02, 2012, 13:17:48 pm »
a może dlatego, że jesteś ich stałym klientem, dostałeś ten kod za darmo. We Wrocławiu usłyszałem, że jeśli nie był pan jeszcze u nas na przeglądzie musi pan za tą usługę zapłacić, a wiec klienci serwisu taki kod otrzymują za darmo

jarkrzy1

  • Gość
Odp: Kod do radia
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 02, 2012, 13:41:57 pm »
No nie jestem ich stałym klientem, ale może to dlatego, że od nich kupiłem auto.
Co do przeglądu to nie uzyskałem od nich kosztorysu wiec zrobiłem go we własnym zakresie. Apropos czy jednak na forum znajdzie się ktoś kto serwisował w taki sposób to znaczy przez serwis auto?