Autor Wątek: musze sie dostac do bagaznika!  (Przeczytany 4125 razy)

hiszpann

  • Gość
musze sie dostac do bagaznika!
« dnia: Sierpień 03, 2012, 23:28:15 pm »
witam,jak w temacie.                                                                                                            zmieniałem klape bagaznika,nie była podłączona wtyczka, a dzieciak zamknął klapę :-zly!no i mam problem.moze ma ktos pomysł jak sobie z tym poradzic?

BlackV6

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 03, 2012, 23:30:45 pm »
hmm dziwne że samym guzikiem nie jesteś w stanie tego otworzyć ,przebijaj się przez tylne siedzenia

hiszpann

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2012, 08:37:36 am »
własnie tak chce to zrobic,tylko nie wiem czy uda mi sie na tyle podniesc oparcie od dołu(bo od góry trzymaja zamki w  bagazniku),zeby sie tam dostac? ??????

Sebastian X

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2012, 14:42:24 pm »
kluczykiem nie możesz otworzyć?

BlackV6

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2012, 15:43:41 pm »
"nie była podłączona wtyczka," więc chyba nie może :)

Sebastian X

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2012, 16:41:52 pm »
ale mam na myśli klucz, nie pilot ;)

BlackV6

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2012, 17:32:05 pm »
gdzie w iskie masz miejsce na klucz pytam z ciekawości chyba ze klucz użyć jako łom :D

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2012, 18:57:53 pm »
Nic ciekawego mi nie przychodzi do głowy
ale jeżeli masz w tylnym oparciu podłokietnik, to może tam trzeba próbowac się jakoś dobrać (to bedzie najmniej widać) i stamtąd już jakoś odblokujesz oparcie siedzenia, oczywiście pod warunkiem, że masz dzielone oparcie. Co wcale nie jest takie oczywiste, bo wiem ze są tez wersje bez tej opcji.
Moim zdaniem raczej sie nie dostaniesz wyjmujac siedzisko,co innego gdyby dało sie jakoś dobrac do oparć
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

wiadereczko

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2012, 21:04:46 pm »
Jak nie masz dzielonej kanapy to będzie tylko możliwość zlokalizować na schemacie gdzie biegnie kabel od zamka i zewrzeć go z masa i otworzysz tak zamek

BlackV6

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2012, 22:06:30 pm »
Wytłumacz nam proszę logicznie  co da szukanie kabla ,podpięcie go pod masę skoro wtyczka która prowadzi do zamka jest odłączona ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 22:11:34 pm wysłana przez BlackV6 »

hiszpann

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 09, 2012, 17:34:07 pm »
dzieki za dotychczasowe podpowiedzi i polemiki.jeszcze sie za to nie zabrałem,ale najbardziej interesuje mnie jak wyglada sciana po złorzeniu oparcia tylnej kanapy(oczywiscie dzielonej).nigdy jej nie składałem,ani nie interesowałem sie tym jak to wyglada od strony bagaznika(czy jezeli uda mi sie podniesc któres z oparc to dostane sie do kufra,albo chciaz wloze tam reke ,zeby rozlozyc oparcia?swoja droga kto to wymyslił,zeby oparcie rozkładac z kufra?! :-thumpdown)moze ktos tam cos rozbierał i wie jak to wyglada?

misiakpysiak2

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 10, 2012, 15:37:59 pm »
Witam,
Bagażnik i środek auta oddzielone są blachą z licznymi otworami różnej wielkości, spokojnie da się włożyć ręke.

Pozdrawiam

hiszpann

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2012, 13:17:03 pm »
dzieki,jutro bede próbował(musze zorganizowac klucze,bo moje zostały w bagazniku :-gwizd)

hiszpann

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 15, 2012, 12:36:03 pm »
po  odkreceniu srub mocujacych oparcie tylnej kanapy,podnosimy od dolu oparcia(za duzo sie nie da,ale dzieciak sie miesci bez problemu)i pocaga za linke do składania oparcia i cale oparcie mozemy zdjac.nie ma zadnej sciany za oparciem i bez problemu mozna sie dostac do bagaznika

BlackV6

  • Gość
Odp: musze sie dostac do bagaznika!
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 15, 2012, 17:01:22 pm »
W wersji bez składanych siedzeń jest blacha ;)