Autor Wątek: "Silnik w trybie awaryjnym" problem  (Przeczytany 11807 razy)

syno2000

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 07, 2012, 21:01:51 pm »
13. Nie pisz wielkimi literami. Wielkie litery oznaczają krzyk, a żadnych krzykaczy nam tu nie potrzeba.

poczytajcie regulamin   :-kogutki

jarkrzy1

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 03, 2012, 09:21:03 am »
No dobra-minęło już trochę czasu i myślę, że problem się rozwiązał.
Jakieś wiadomości przydatne dla potomnych?
Czego się dowiedziałeś-co było przyczyna. Jakie jest rozwiązanie problemu?

Offline Michał123

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 51
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 03, 2012, 18:20:07 pm »
Witam ,niczego sie nie dowiedzialem(gdybym rozwiazał problem to poinformował bym  o tym) ,w moim mieście niestety nikt nie umie zdiagnozowac Jaguara,kupa wydanych pieniedzy na pseudo komputerki i pseudo speców.Problem jak był tak jest ,szlag mnie jasny trafia! :( dobrze ,ze jezdzic sie da ,tylko w najmniej oczekiwanych momentach gasnie po owczesnym zapaleniu sie informacji ,ze silnik jest w trybie awaryjnym :( ach ,no i rano zanim osiagnie temperature robocza to chodzi tak jakby na 5 cylindrów:( Bede pewnie musial wybrac sie do Jag Caru pod Warszawą ,słyszałem ze sa dobrzy,a jak nie pomogą to sprzedam kotka:( w cholere :( 
X-TYPEK

Mikhail

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 16, 2012, 00:26:37 am »
Witam! Miałem podobny problem z moją S-ką! Byłem u kilku mechaników, wymieniłem pedał gazu, przepustnicę, a jeden pan zasugerował wymianę komputera... Na szczęście znalazłem ogarniętego elektryka, który skutecznie mi pomógł! W moim przypadku był to przetarty przewód(jeden z tych od pedału gazu). Naprawa za 100 zł i problem z głowy  ;) Poproś jakiegoś elektryka, żeby sprawdził wiązki ;]

Offline Michał123

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 51
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 16, 2012, 14:25:57 pm »
Mikhail dzieki za podpowiedź ,hmmm pamietasz moze w ktorym miejscu dokladnie byl przetarty ten kabel od gazu ? moze sam sprawdze? pozdrawiam
X-TYPEK

jarkrzy1

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 17, 2012, 13:31:48 pm »
Witam! Miałem podobny problem z moją S-ką! Byłem u kilku mechaników, wymieniłem pedał gazu, przepustnicę, a jeden pan zasugerował wymianę komputera... Na szczęście znalazłem ogarniętego elektryka, który skutecznie mi pomógł! W moim przypadku był to przetarty przewód(jeden z tych od pedału gazu). Naprawa za 100 zł i problem z głowy  ;) Poproś jakiegoś elektryka, żeby sprawdził wiązki ;]

Ciesz się, że nie od razu wymianę samochodu.
Właśnie, w którym miejscu miałeś to przetarcie.
Mnie niestety wyskakuje: restricted performance, a pod kompem unnamed error i d..pa.

jarkrzy1

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 17, 2012, 13:39:31 pm »
Dodam, że u mnie w komunikacie  o "ograniczenie wydajności" nie ma żadnej prawidłowości. Pojawi się, po zatrzymaniu i odpaleniu zniknie, albo nie, silnik może być ciepły, może być zimny. Warunki pogodowe, temp.zewnętrzna, wilgotność też się nie powtarzają.
 Idzie jak powinien,a za chwile to ja szybciej chodzę...i wychodzę z siebie :-zly.
Zgodnie z sugestia serwisu zmieniłem filtr paliwa/ wymieniany przed 6 kkm. /
Sprawdzony przepływomierz i pod kontem nieszczelności. Nic.

jarkrzy1

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 18, 2012, 20:25:53 pm »
No dobra, odpowiedzi/podpowiedzi nie ma, więc zadam konkretne pytania. Co prawda zaraz dostanę za to że to nie ten temat i że to już było....ale uwierzcie, że chcę krótkiej, ale za to konkretnej odpowiedzi. Czym skanujecie 2,7 diesla? Tj czymś co się łączy i coś widzi. Bo łączyć się łączę przez ELM, ale np PCMSCAN jest dość ślepy mimo, że kolorowy.ScanXL również...Podłączyłem się KTS 530 i nr błędów nie pokazuje, jedynie błąd nieznany. Ktoś w mojej okolicy posiada cóś cudnego co poprawi mi humor mówiąc np,że mam 2345 błędów i silnik do wymiany? Podjadę.Pleas :-K

BlackV6

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 18, 2012, 20:45:45 pm »
nie wiem skąd jesteś ale jakbyś miał blisko to zapraszam do carserwis (nabył nowy sprzęt do skanowania kocurów) :-W :-W

jarkrzy1

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 18, 2012, 20:53:21 pm »
W moim profilu dane do wjechania do dużego pokoju:D
Sekcja Górny Śląsk....ciutek daleko.....
Mieszkam w Smętowie.  40 km do Starogardu, 40 do Grudziądza, 100 do gdańska/no ciut mniej/ 100 Toruń...prawie całkiem blisko mam do wielu z Was... :-gwizd

BlackV6

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 18, 2012, 21:03:32 pm »
hahahah aż wstyd się przyznać ze z czystego lenistwa nie zwróciłem uwagi czy masz wpisane miasto ;) Jaguarszczecin nie ma dobrego skanera ?

jarkrzy1

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2012, 21:15:10 pm »
Dalej źle patrzysz  ;)-Gdański nie Szczeciński....trzysta z hakiem...podobnie mam do Warszawy...Łodzi.... :-gwizd północne rejony pomorskiego...

BlackV6

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 18, 2012, 21:25:28 pm »
faktycznie źle patrze oglądam mecz borussia -ajax  :-gwizd czyli ogólnie wszędzie daleko no i jak tobie pomóc ;)

jarkrzy1

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 18, 2012, 21:54:08 pm »
No jak widzisz lekko nie mam ;D

jarkrzy1

  • Gość
Odp: "Silnik w trybie awaryjnym" problem
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 19, 2012, 12:25:02 pm »
Hmm Ja to bym tak jeszcze naciskał....na odpowiedź. No nie bądźcie żyły bo będę upierdliwy jak Maciar Ewicz :-R
Teraz to człowiek ma strach coby przed jaka śledcza komisja nie stawać ;D
No nie chcę być złośliwy, ale za niedługo będę przed szereg z niku wywoływał.
Ja wiem,że forum jest dla wszystkich, ale niech znajdzie się jakiś KTOŚ kto mi pomoże :-help
Jak pewnie niektórzy zauważyli BlackV6 bardzo chce ,ale ma daleko.
Może ktoś z bliższej mi okolicy "mnie pokocha" :-gwizd ;D