Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Xf skrzynia biegów

<< < (2/2)

kogutki:
Jezeli serwis w Gdansku nie jest w stanie poradzic z tym problemem, skontaktuj sie z centrala w Warszawie. Czasem niestety tak trzeba. Jezeli zechcesz, to my jako klub mozemy sie w twoim imieniu zwrocic do JLR z prosba o wyjasnienie, jezeli jestes zainteresowany to napisz do mnie na pw prosze.

Niestety osobiscie nie znam alternatywe do ASO w Gdansku tam w poblizu, ale sprobuje sie dowiedziec od producenta
skrzyni (ZF http://www.zf.com/eu/content/pl/poland/corporate_pl/homepage_pl/homepage.html ) czy maja serwis
w Gdansku albo w poblizu.

Czy posiadasz informacje co sie udalo odczytac z komputera?

mateusz81:
Witaj kolego. Niestety serwisy nie pomagaja zbytnio ze skrzyniami biegow, a jak juz to krzycza sobie horyzontalne ceny. ja proponuje podlaczyc z komputerem, zobaczyc o sie dzieje, czy nie wyskakuje blad (s-shine), olej, i filtr skrzyni biegow. a najlepiej polecam Ci ASP dlugoleka, mialem tam audi a8 i mysle ze goscie znaja sie na robocie, max koszt 5tys zl i roczna gwarancja!

pablo21:
Ten temat był przerabiany 2 lata temu. Nie bardzo rozumiem poprzedniego wpisu.. Komputer może wskazać usterkę, ale bez rozbierania skrzyni, nigdy nie ma pewności. Firma ASB Długołęka to dobrzy fachowcy, ale do tanich nie należą. Roczną gwarancję też nie dają na całą skrzynię biegów, o czym już się przekonałem na własnej skórze. Mam też wątpliwości o możliwości diagnostyczne akurat dla modelu XF i innych nowszych Jagów..

Malfoy:
Tak na szybko napisze jak to u mnie wygladalo , zaraz po kupnie kilka razy pojawil sie na desce komunikat gearbox fail , dlugo nie myslac wymienilem olej ( oryginal w opakowaniach litrowych BMW 60 zl / litr ) i filtr zfa chyba cos ponad 300 zl .
Obecnie najechalem przeszlo 60 tysiecy kilometrow i nic , byc moze to zbieg okolicznosci ale to zrobic zapobiegawczo warto zawsze .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej