Autor Wątek: aplikacja na androida  (Przeczytany 2373 razy)

mwiewior

  • Gość
aplikacja na androida
« dnia: Listopad 15, 2014, 11:06:09 am »
Witam wszystkich. Podczas jazdy od czasu do czasu wyskakuje mi restricted performance i jedyna możliwością usunięcia tego komunikatu jest wyłączenie samochodu, odczekanie około minuty i ponowne uruchomienie a wtedy wszystko wraca do normy. Dlatego mam pytanie czy ktoś ma doświadczenie w jakiejś aplikacji na androida żeby można to było kasować bez konieczności zatrzymywania się tylko pezposrednio w czasie jazdy przez kabel OBD II?

Offline rmazurek

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.077
Odp: aplikacja na androida
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2014, 17:03:25 pm »
Witaj.

Wydaje mi sie, ze probujesz nakleic plaster na wielka rane.

Zamiast resetowac blad w czasie jazdy, moze warto by bylo sprawdzic co ten blad powoduje? Tryb awaryjny jest po to zeby uniknac uszkodzenia jednostki napedowej z powodu awarii ktoregos systemu.
Jest:
I-Pace HSE Black 24MY/ XE 2.0d AWD / MX-5 NB 1.8 TURBO!

Były:
I-Pace HSE 21MY
E-Pace 2.0d AWD
XJ 3.0D
A1 1.4 TFSI
XF 3.0D
Fiesta 1.0
Accord 2.2 ictdi
Carisma 1.8 GDI
Punto 1.2
323f BG 1.8
Corsa A 1.2

mwiewior

  • Gość
Odp: aplikacja na androida
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2014, 23:42:07 pm »
Ale ja wiem od czego to jest błąd... jest on spowodowany tym ze mam już filtra DPF tylko emulator żeby oszukać komputer ale niestety nie zdaje to tak świetnie egzaminu... 

Offline huberts1977

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 267
  • X type 3.0 awd ŁÓDŹ
Odp: aplikacja na androida
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2014, 08:25:53 am »
Oczywiście że można. Kupujesz ELm327 bluetooth instalujesz w telefonie aplikacje Torque Pro którą możesz pobrać za darmo z Chomika lub zwykłą wersję Torque i mozesz odczytywać i kasować błedy silnika w każdym Jagu ;).
Były X-typy, XJ-ty, był XF 2,7d jest XF 3.0 b

Malfoy

  • Gość
Odp: aplikacja na androida
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2014, 09:11:27 am »
A ja poropnuje Ci udac sie do fachowca ktory programowo usunie Ci ze sterownika DPF i bedzie pelne PRO i juz nie bedziesz musial miec aplikacji , kabla , programu ani sie juz wiecej zatrzymywac ...