Autor Wątek: X300 3.2 - cieknie paliwko na listwie  (Przeczytany 1886 razy)

ketchup4

  • Gość
X300 3.2 - cieknie paliwko na listwie
« dnia: Czerwiec 05, 2012, 20:46:59 pm »
Witam forumowiczów, mam mały problem a mianowicie czasami na jednym wtryskiwaczu od góry w miejscu gdzie wciskana jest listwa paliwowa zasilająca podcieka mi paliwko, czy ktoś z was wymieniał już oringi na wtryskiwaczach i zna ich wymiary???
Po prostu nie chciałbym rozgrzebać wozu i potem szukać oringów, a jak włażę do sklepu to kolesie ręce rozkładają i mówią przynieś na wzór bo katalogu ni ma.... :-\.........

proszę o pomoc i z góry  :-thank

booschmen

  • Gość
Odp: X300 3.2 - cieknie paliwko na listwie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2012, 02:29:49 am »
Ja przy naprawie mojego kota kiedys uszkodzilem oringi i tez mialem problem;/ Naszczescie pasuja z opla ja mialem akurat z omegi 2.0 jedyne co musicz zrobic po zalozeniu ich na konce wtryskiwaczy aby ich nie uszkodzic przy montazu to delikanie posmarowac np. plynem do naczyn bo tak to sie podwijaja przy wciskaniu (sa odrobile grubsze niz jaguarowskie ale przez to lepiej doszczejniaja) albo je zcina a jak posmarujesz to wchodza jak w maslo. Pamietaj tylko aby do smarowania nie uzywac zadnego oleju ani niczego podobnego (oleje, smary oliwki itd uszkadzaja gume)

ketchup4

  • Gość
Odp: X300 3.2 - cieknie paliwko na listwie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2012, 20:33:46 pm »
a góra i dół są takie same?

ketchup4

  • Gość
Odp: X300 3.2 - cieknie paliwko na listwie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:29:08 pm »
................może rozmiary pamiętasz??? Byłbym wdzięczny! 8)

booschmen

  • Gość
Odp: X300 3.2 - cieknie paliwko na listwie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2012, 00:06:32 am »
Rozmiarow niestety nie ale gora i dol to samo, ja mam te gumki od maja zeszlego roku i nic sie nie dzieje