Autor Wątek: Skóra x-type  (Przeczytany 6183 razy)

szmyrus666

  • Gość
Odp: Skóra x-type
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 01, 2012, 12:41:22 pm »
Witam
a tylko taki kolor skóry cię interesuje??
bo mam ale szary co prawda też z angola i z kpl plastików i boczków jak dla forumowicza za  500 zł  oddam.

cobi

  • Gość
Odp: Skóra x-type
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2012, 12:54:47 pm »
U mnie kremowy z brązem połączony. Brąz dywan i połowa górna deski.
Dół deski,troche plastików, słupki, i sufit kremowy więc z szara skóra dość dziwnie by wyglądał :(

Tu zobacz  http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,15462.0.html

fama1979

  • Gość
Odp: Skóra x-type
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 07, 2012, 20:35:13 pm »
witam forumowiczów,

od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem X-Type'a w 2l dieselu, wersja nie jest jakaś mega wypasiona dlatego małymi krokami dopieszczam swoje cacko. Alusy 18 cali już mam, obecnie dokładam chromy (zderzaki + listwy w drzwiach) ale najbardziej po głowie mi chodzi właśnie tapicerka skórzana. Ze względu na to, że wersja nie jakaś de luxe (obecnie mam welur) mój Jag posiada jedynie regulację wysokości fotela kierowcy. Byłem już na 2 szrotach, można trafić ładną tapicerkę z boczkami w kwocie 500-1000 PLN ale w większości to wyposażenie z anglików z pełną regulacją elektryczną obu przednich foteli. Sprzedawcy zapewniają, że w przeciwieństwie do innych marek aut akurat Jag nie oszczędzał na wiązkach elektrycznych i że spokojnie wersja angielska będzie pasować do europejskiej wersji. Podobno nawet jak się wymieni panel radia na wersję z grzanymi fotelami to i w zimę mi tyłek nie zmarznie. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć stąd moja prośba do Was koledzy, jak to w końcu jest z taką przekładką? Jeden znajomy doradził kupno samych pokrowców skórzanych i założenie na moje obecne fotele, wtedy mam pewność, że wszyscy będzie po staremu tyle że bez grzałek, co sądzicie o tym rozwiązaniu? Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

Pozdrawiam,
fama1979