Autor Wątek: polerowanie czarnego X-Type'a  (Przeczytany 6889 razy)

Mike_G

  • Gość
Odp: polerowanie czarnego X-Type'a
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 15, 2012, 11:23:50 am »
Ja jestem właśnie po polerce autka (fiat strada bo chciałem sprawdzić jak wyjdzie), auto miało matową maskę trochę większych i mniejszym rys. Porozmawiałem z pracownikiem myjni (uważam że najlepszej w Lublinie), gość który pracuje już ponad 20 lat w myjniach, zaproponował mi że mi to zrobi - tak też się stało. Operacja trwała ok 3 godzin i efekt olśniewający, najpierw umyte sokladnie auto następnie pierwsza pasta czyli lekkościerna, nastepnie nablyszczająca a na końcu koloryzująca. Polerowanie było jedno na końcu - reczne. I tu właśnie pojawiają się różnice jedni kazdy preparat polerują osobno a ten gość akurat na końcu i to ręcznie. Efekt koncowy byl taki że auto wyglądało jak nowe drobne rysy usunięte, głębsze które były do podkladu przysłonil preparat koloryzujący i nie były tak widoczne. Moim zdaniem nie najważniejszą nie jest to jakich środków użyto ale kto to robił i jakie ma doświadczenie w tej materii. Więc w dobrej myjni z chopakami pogadać co i jak i będzie gitara. Ja z efektów pracy tego gościa jestem na tyle zadowolony że pozostałe auta też mu powierzę (kot jest umówiony na przyszły weekend)

Pozdrawiam i życzę powodzenia