Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

czujnik ciśnienia przy kompresorze klimatyzacji

(1/2) > >>

Mr_Daimler:
Witam

Padła mi klimatyzacja, jest nieszczelna. Nieszczelność powoduje  - teraz nie jestem pewien poprawnego nazewnictwa - czujnik ciśnienia przy kompresorze klimatyzacji. Gdzies wyczytałem że jest to po prostu przełącznik kompresora. Zwał jak zwał ale wygląda to tak:
http://imageshack.us/f/844/s8003347.jpg/

Obdzwoniłem wiele sklepów z częściami do jaga i albo tego nie mają albo muszą zamówić i musiał bym czekać kilka dni.....a ja to musze mieć na poniedziałek :/

Znacie kogoś kto będzie to miał ? Ta część może byc  używana, byle była sprawna. Jestem z Gliwic tak na marginesie. Cena nie gra roli byle bym miał tą część na poniedziałek.   :-help

grochu27350:
tą nieszczelność powoduje uszkodzony oring na tym czujniku wymień na nowy ale silikonowy i powinno wszystko grać.

slavek:
odgrzewam kotleta... mi chyba wymiana oringa nie pomoże bo ciśnienie ucieka miedzy pinami. Więc pytanko czy ktoś wie gdzie to kupić ?

Dominiko19:
Czujnik jest identyczny jak w mercedesie i tańszy dużo niż Jaguarowski. U mnie jest ponad 3 lata i działa.

slavek:
dzięki za pomoc... czekam na części bo już zamówione i mam nadzieję że na weekend klima będzie śmigać

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej