Autor Wątek: co sądzicie o s-typie 4.2 benz 298km...?  (Przeczytany 1885 razy)

zp_west

  • Gość
co sądzicie o s-typie 4.2 benz 298km...?
« dnia: Maj 01, 2012, 19:35:28 pm »
Witam!!!
Klubowicze zawierzam kupić sobie s-type z silnikiem 4.2benz (298km) co sądzicie o tym motorze i o całym aucie...?
Będe wdzięczny za cenne rady, porady :-thank

the_driver

  • Gość
Odp: co sądzicie o s-typie 4.2 benz 298km...?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2012, 22:08:05 pm »
sam dopiero co kupiłem s-type, więc można powiedzieć, że jestem na "świeżo" w temacie ;) silnik na pewno fajny, sam też oglądałem V8, ale jednak wybrałem bardziej zdroworozsądkowo 3,0 z tego co wiem z silnikiem nie ma dużych problemów jeśli był dobrze serwisowany. Co do samego auta dobrze go sprawdzić u kogoś kto ogarnia temat jaga, no i żeby auto nie było po nieprofesjonalnej przekładce, w takich autach mogą się dziać dziwne rzeczy, widziałem na własne oczy ;D generalnie lepiej dobrze sprawdzić i się od razu nie napalać ;) życzę powodzenia i gratuluję wyboru, s-type to naprawdę bardzo dobry samochód :) a tak z ciekawości jaki rocznik i przebieg?

zp_west

  • Gość
Odp: co sądzicie o s-typie 4.2 benz 298km...?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2012, 13:53:05 pm »
rocznik 2005 i przebieg niby 151.00km
dziękuje kolego za cenne spostrzeżenia :-thank

m10

  • Gość
Odp: co sądzicie o s-typie 4.2 benz 298km...?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2012, 21:01:21 pm »
Przede wszystkiem patrz czy nie był "bity" bo jeśli tak to poszukaj inny egzemplarz. Jeśli chodzi o silnik no cóż na pewno ładnie ciągnie ładnie pije i ładnie gada  :-chyt  i jeśli był dobrze serwisowany i użytkowany to posłuży.... .
Utrzymanie to troszkę drogie (ubezpieczenie - duża pojemność no i spalanie choć średnio wyjdzie cię gdzieś 16l na 100km jak kota zagazujesz to masz wydatki w granicach 50zł na 100km więc dość dobrze). A jak ktoś mówi ci coś typu " Nie kupuj Jaguara coś ty głupi ?!? psuje się na każdym kroku a części do niego brak a jak są to kosztują więcej niż samochód" to mu nie wiesz, tak mówią ludzie zazdrośni (jeżdżą ticiem a ktoś jagiem to już ta [zasrana] zazdrość. Co do kupna S-Typa to jest to samochód, który na chwilę obecną ma chyba najlepszy stosunek ceny do jakości i jakby nie patrzeć to jest JAGUAR a nie byle co  :-tylko [sam planuje zakup eski ale z 4,0  ;) ] Także sumując jak trafi ci się ładny egzemplarz w przyzwoitych pieniądzach to bierz  :-za I jak masz czas to odwiedź sobie ten temat       http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,17614.0.html      i ogólnie poczytaj na tym forum bo info jest naprawdę pod dostatkiem!