Autor Wątek: UKLAD CHLODZENIA ODPOWIETRZANIE  (Przeczytany 6573 razy)

kamillo155

  • Gość
UKLAD CHLODZENIA ODPOWIETRZANIE
« dnia: Kwiecień 04, 2012, 17:24:54 pm »
Witam. postaidam stypa 4.0 v8 z gazem. od jakiegos czasu mam problemy z chlodzeniem. zmienailem plyn i od temtej pory nie moge dojsc o co chodzi z autkiem. myslem ze moze teromostat ale to nie pomoglo. mianowicie jeden waz ktory idzidzie do reduktora nie lapie tempetru przez co auto sie nie przlaczy na gaz. czy jest moze jakis specjalny spobo na odpowietrznie ukladu?

swanyadi

  • Gość
Odp: UKLAD CHLODZENIA ODPOWIETRZANIE
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2012, 23:17:37 pm »
Witaj
Ja jak zmieniam płyn to nie zakręcam korka odpalam kota na ok 15 minut i po sprawie. Widziałem jak bąble wyskakują . Silnik(chłodziwo) musi się nagrzać do normalnej temp pracy ;D

kamillo155

  • Gość
Odp: UKLAD CHLODZENIA ODPOWIETRZANIE
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2012, 00:39:43 am »
wlasnie wszyskie wezme mam gorace poza tymi od reduktora ;/ czytalem cos o elektro zaworze ktory moze blokuje obieg czy to moze miec cos wspolnego? dodam ze jest problem z ogrzeniwam ktore nie za bardzo dziala;/

cziff

  • Gość
Odp: UKLAD CHLODZENIA ODPOWIETRZANIE
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2012, 17:13:05 pm »

Offline filar12

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 887
  • http://lpg-lodz.pl/
Odp: UKLAD CHLODZENIA ODPOWIETRZANIE
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2012, 21:10:42 pm »
wlasnie wszyskie wezme mam gorace poza tymi od reduktora ;/ czytalem cos o elektro zaworze ktory moze blokuje obieg czy to moze miec cos wspolnego? dodam ze jest problem z ogrzeniwam ktore nie za bardzo dziala;/

Kolego a jaki masz reduktor?? i czy masz go zamontowanego kolankami do góry to bardzo pomaga w odpowietrzeniu reduktora.
http://lpg-lodz.pl/

KIEDYŚ był S-type 1999r 3.0 V6 "sreberko" napędzane LPG ;-) następnie X350 4.2l +LPG oczywiście ;-), S-type 2002r Fl 3.0L LPG, X350 3.0L LPG ;-),teraźniejszość X358LWB 4,2 LPG.

kamillo155

  • Gość
Odp: UKLAD CHLODZENIA ODPOWIETRZANIE
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2012, 14:26:17 pm »
problem tkwil w pompie wody :) pozdrawiam