Autor Wątek: dziury w podłodze w x300  (Przeczytany 1706 razy)

Offline zachradek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 180
dziury w podłodze w x300
« dnia: Kwiecień 01, 2012, 22:52:25 pm »
 witam wszystkich  ;D   oto znalezisko  jakie zauważyłem ostatnio podczas zmiany kół na letnie. dwa  siedliska rdzy w podłodze i dziurki  obok zgrzewu podłogi z progami   >:(    :'(   odkrycie jest o tyle dla mnie przerażające i przykre gdyż w zeszłym roku lakierowałem  całe auto . co robić ??????   no pewnie wyspawać :o  co mnie może jeszcze czekać  gdy zacznę zdrapywać stara konserwacje z podwozia?  jakie środki zastosować po wyspawaniu podłogi ? są jakieś  nowe  lepsze technologie konserwacji ? jakieś żywice ??????   może ktoś ostatnio podzielił mój los i także borykał sie z tym problemem  ;D

Zdjęcia dodajemy na zewnętrzne serwery
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 14:09:30 pm wysłana przez Choina »

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: dziury w podłodze w x300
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2012, 23:16:41 pm »
Ja w swoim wymieniłem prawie całą podłogę pod nogami pasażera i kierowcy. Wymalowałem to podkładową i położyłem od spodu środek do konserwacji podwozi. Niepamiętam teraz nazwy, ale wiem że ojciec tym konserwował nawet maluch w tamtych czasach i żadna sól nie była w stanie ich ruszyć.
Od środka położyłem tylko podkład i całą podłogę wyłozyłem matami wygłuszającymi przy okazji wymontowanej całej wykładziny i foteli.
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

ciamajda

  • Gość
Odp: dziury w podłodze w x300
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2012, 11:44:20 am »
I w tym przypadku tak to się zakończy
nie zapomnij udrożnić odpływy