Autor Wątek: Łożysko koła X308  (Przeczytany 1776 razy)

mniamnioro

  • Gość
Łożysko koła X308
« dnia: Kwiecień 06, 2012, 10:36:24 am »
Witam kolegę ,dzięki za informację,możesz mi powiedzieć jak wymienić łożysko w przednich kołach bo jak rozkręcił mechanik to zobaczył zębatkę z zawleczką i boi się tego ruszać żeby nie uszkodzić abs-u,może coś wiesz na ten temat,dzięki

Offline jazabek wac³aw

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Łożysko koła X308
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2012, 16:02:03 pm »
Witam kolegę ,dzięki za informację,możesz mi powiedzieć jak wymienić łożysko w przednich kołach bo jak rozkręcił mechanik to zobaczył zębatkę z zawleczką i boi się tego ruszać żeby nie uszkodzić abs-u,może coś wiesz na ten temat,dzięki

   Kolego, własnie przeprowadziłem się do Warszawy i ściągam tu swojego kota, chcę z nim pojechać do jakiegoś warsztatu polecanego na forum. Niech mechanik znający markę sprawdzi auto i po kolei będę likwidował ewentualne usterki.

   Dużo informacji jest już na forum, musisz tylko użyć opcji " szukaj " i przeglądać odpowiednie działy, na początek napisz gdzie mieszkasz a może się okaże że masz w pobliżu specjalistę od Jaguarów.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy s± nieskoñczone: wszech¶wiat oraz ludzka g³upota, choæ nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.076
    • www.jaguar.org.pl
Odp: Łożysko koła X308
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2012, 17:18:42 pm »
Do tego, żeby odkręcić zakrętkę ABS ( ABS ROTOR) potrzebujesz "special tool" w postaci klucza, jeśli chcesz pożyczyć taki klucz to odezwij się na priwie. Pzdr.
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8