Autor Wątek: Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.  (Przeczytany 4226 razy)

kuksaniec

  • Gość
Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.
« dnia: Wrzesień 26, 2010, 19:21:12 pm »
Postanowilem dzisiaj wyjechac Jagiem ( ladna pogoda ) no i podczas dojazdow do skrzyzowania moj Jagi zgasl mi kilka razy. Poprostu podczas hamowania gasl. Co to moze byc ???  :-help

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2010, 20:05:59 pm »
bylo tego troche na forum.
-idle control valve
-brudna przepustnica
-filtr powietrza
-filtr paliwa
-przeplywomierz
jest tego troche. Mi tez tak zrobil kilka razy, ale sam sie naprawial po kilku minutach:D
Czy jak stoisz na luzie, normalnie utrzymuje obroty? Czy tylko podczas hamowania gasnie?
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

robertth

  • Gość
Odp: Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2010, 21:24:13 pm »
Postanowilem dzisiaj wyjechac Jagiem ( ladna pogoda ) no i podczas dojazdow do skrzyzowania moj Jagi zgasl mi kilka razy. Poprostu podczas hamowania gasl. Co to moze byc ???  :-help
Jeśli szukasz pomocy, to dobrze było określić rodzaj auta, silnika, zasilanie paliwem itp.
Na pewno będzie łatwiej  :-super

TYGRYS3

  • Gość
Odp: Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2010, 21:29:53 pm »
Postanowilem dzisiaj wyjechac Jagiem ( ladna pogoda ) no i podczas dojazdow do skrzyzowania moj Jagi zgasl mi kilka razy. Poprostu podczas hamowania gasl. Co to moze byc ???  :-help
Jeśli szukasz pomocy, to dobrze było określić rodzaj auta, silnika, zasilanie paliwem itp.
Na pewno będzie łatwiej  :-super
w tych modelach nie był diesla  ;D ,ale inne inf, bardziej konkretne,oznaczone tagiem ,będzie bardzo pomocne w szukaniu przyczyn  :-V

kuksaniec

  • Gość
Odp: Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2010, 22:05:06 pm »
Hej powiem tak samochodzik stał przez 5  lat u poprzedniego wlasciciela w garazu i moze przejechal ok 200 km.
Jestem wlascicielem dopiero od tygodnia. Z tego co sie dzisiaj zaglebilem oleje mial wymienione 2.5  roku  temu i to juz chyba jest ta przyczyna !!!!!
Wiec w tygodniu wymieniam wszystkie plyny olej w silniku , w skrzyni , w moscie itp. moze to wlasnie to.
Silnik 4.0 automat rok 92. Ale rowniez moze byc inna przyczyna.
Pozdrawiam

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2010, 22:32:14 pm »
To ostro. Latwiej by bylo odpalic prom kosmiczny na korbe:D
Moj stal rok u poprzedniego i byly niezle jaja. A 5?
Wymien wszystko co mozna wymienic, wyczysc wszystkie czujniki jakie mozna wyczyscic, bak tez bym oproznil i zalal na nowo. Syf pewnie w przewodach paliwowych i filtrze, swiece tez sprawdz, wtryski do czyszczenia. Oleje koniecznie w skrzyni i silniku, dyfer sprawdz czy jest olej, ja to wszystko musialem zrobic. Ale odwdzieczy Ci sie samochod :-tylko
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

TYGRYS3

  • Gość
Odp: Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 26, 2010, 23:00:25 pm »
cóż dodać ...  :-za Michał ma rację ,posłuchaj go i prawie wszystko będzie ok  :-V

kuksaniec

  • Gość
Odp: Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2011, 22:57:39 pm »
Usterka naprawiona przyczyna zabrudzony ( czytaj zasyfiony ) silniczek krokowy. Pozdrowionka

new_22

  • Gość
Odp: Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 15, 2012, 14:23:30 pm »
Witam powiedz gdzie zlokalizowałeś ten silniczek krokowy i czy trudno się go czyściło pozdrawiam bo mój bardzo faluje i chyba bedę musiał zrobić to samo

romek

  • Gość
Odp: Gasnie podczas dojazdu do skrzyzowania.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 16, 2012, 19:14:21 pm »
silniczek krokowy jest tu: