Autor Wątek: Restricted performance  (Przeczytany 9356 razy)

lech53

  • Gość
Restricted performance
« dnia: Marzec 31, 2012, 15:02:11 pm »
Witam wszystkich. Na moim Kocie pokazal sie komunikat ,,Restricted performance ale wszystko polega na tym ze jak daje kopa to wtedy sie uaktawnia. Zima dwa razy jak ruszalem uslyszalem gluche uderzenia. Ogolnie jak ruszam spokojnie to sie nic nie dzieja ale jak jest zimny to potrafi zerwac i ukazuje sie Restricted performance. Bylem w serwisie Jaguara ale Oni najpierw diagnostyka a potem dopiero ewentualna wymiana oleju w skrzyni! Raz pokazalo mi Geer Bearbox faulty. Chyba to czas na wymiane oleju w skrzynce i to jest akurat zaden problem. Boje sie o automat. Ma ponad 200.000 tys. km. ale roczniek 2007 ostatni i jezdzil na dlugich trasach. Mechanicy sie poddali a ja mam wasz filmik i tak naprawde to nie wiem co robic??? Nie jestem laikiem ale i nie mechanikiem ale wiele potrafie. Juz mnie to denerwuje bo od wymiany plynu w skrzyni trzena by zaczac. ITD ITD. Czesci nie problem film tez obejrzalem. Tylko czy to pomoze??? Auto to Jaguar S-type 2.7 Diesel 2007 ponat 200000 tys km. Co mam robic???

Griszaa

  • Gość
Odp: Restricted performance
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2012, 18:09:21 pm »
Bez podłączenia pod komputer nie wiele można powiedzieć. Sprawdź jakie masz błędy i podaj.

swanyadi

  • Gość
Odp: Restricted performance
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2012, 23:26:33 pm »
Witaj
Też tak czasami miałem. Dodam ,że turbiny mi się wyłączały i kręcił się do 2.500  .A ja nie mam automatu tylko manual.To silnik nie skrzynia. Jedną z przyczyn jest kiepskie paliwo. Posprawdzaj czy nie dostaje się gdzieś lewe powietrze.Zazwyczaj miałem tak ja była wilgotna i dość zimna pogoda. Zawsze mam przy sobie skana. Gasze silnik podpinam i kotek zdrowieje.  ;D