Autor Wątek: X-type diesel na taxi  (Przeczytany 2713 razy)

cobi

  • Gość
X-type diesel na taxi
« dnia: Luty 04, 2012, 09:18:09 am »
Mam takie pytanie. Czy X-type 2.0 D nadaje się na taksówke?
Ma ktoś jakies doświadczenie lub zna kogos kto lata na taxi iksem?
Jak z wytrzymałością iksa? Da sobie radę?
Każda opinia i podpowiedz mile widziana.

BlackV6

  • Gość
Odp: X-type diesel na taxi
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2012, 09:34:39 am »
czemu by nie auto jak kazde inne z ta roznica ze bedzie się łądniej prezentował , ;D

Bedek

  • Gość
Odp: X-type diesel na taxi
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2012, 09:39:42 am »
Pomijając kwestię trwałości, dostępności i ceny części wydaje mi się że nie nadaje się na taxi z innych powodów - będzie niewygodny, ma mało miejsca z tyłu, tylne drzwi otwierają się pod za małym kątem niewygodnie się wsiada. Na taxi to trzeba jakiegoś niezniszczalnego pancerwagena a nie samochód niszowy.

cobi

  • Gość
Odp: X-type diesel na taxi
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2012, 09:41:54 am »
Mam nadzieję że kogut nie zeszpeci zbytnio auta.
Druga sprawa że nie bardzo gdzie jest w nim umiejscowic taksometr i kase. Ma ktoś jakąś fotke iksa z owymi rzeczami zamontowanymi w środku?


Bedek problem w tym że jak na razie nie moge pozwolić sobie na drugie "inne" auto i w zasadzie nie mam wyjścia.
Z drugiej jednak strony jaguar będzie o wiele bardziej przyciągał uwagę niż pospolicie używane w124 i okulary  :-yipee

Bedek

  • Gość
Odp: X-type diesel na taxi
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2012, 09:54:48 am »
Z kogutem będzie wyglądał dość ciekawie i pewnie będzie przyciągał uwagę, oby przy takiej ciężkiej pracy nie zaczął za mocno przyciągać uwagi warsztatów. Patrząc inaczej Mondeo z tym samym silnikiem też nie jest powszechnym autem na taxi. Ja bym się zastanowił 2 razy nad takim ruchem.

cobi

  • Gość
Odp: X-type diesel na taxi
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 04, 2012, 10:00:38 am »
Ostatnio (około miesiąca) wymieniłem większość gum w zawieszeniu, kilka czujników,tarcze i klocki, łożyska przednie,sprzęgło kompletne z dwumasą i kilka innych rzeczy. Więc myśle że nie będzie tak żle.
U mnie kilka mondeo jezdzi z tego co widziałem.

Borys X-Type

  • Gość
Odp: X-type diesel na taxi
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 04, 2012, 13:05:00 pm »