Autor Wątek: Pytanie o zakup  (Przeczytany 2481 razy)

derecyori

  • Gość
Pytanie o zakup
« dnia: Styczeń 18, 2012, 10:51:13 am »
Witam Serdecznie,

chciałbym się o coś zapytać. Planuję zakup Jaguara X-Type w cenie do 25 tyś złotych. Bardzo proszę o odpowiedź na następujące pytania:

- Na co zwrócić uwagę podczas zakupu Jaguara ?
- Czy do nawigacji i komputera można wgrać język polski (jeżeli tak to czy ktoś wie orientacyjne ceny) ?
- Jaki przebieg jest najbardziej wskazany ?
- Czemu ceny tych modeli są takie niskie ?

Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

TOSIEK

  • Gość
Odp: Pytanie o zakup
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2012, 10:54:57 am »
Przejrzyj tematy, pełno tego było, kolega z forum próbował wgrać język polski, skończyło się to wymianą czytnika, a on kosztuje parę tysięcy, na co zwrócić uwagę, na stan karoserii czy nie ma korozji, dlaczego takie tanie jak pojedziesz i obejrzysz kilka egzemplarzy to się dowiesz, większość tanich jest po prostu szrotami.

Konradop

  • Gość
Odp: Pytanie o zakup
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2012, 20:19:02 pm »
dlaczego takie tanie jak pojedziesz i obejrzysz kilka egzemplarzy to się dowiesz, większość tanich jest po prostu szrotami.

ooo tu się zgodzę - ja tez zaczynałem z pułapu 24-26 tys za 2002 -2003 i skończyłem po oglądnięciu kilkunastu szt na znaaacznie wyższym pułapie za 2002 hahaha, ale przynajmniej jeżdżę i nie narzekam
ale tak to jest (jak mawiał mój Ojciec - G**no płacisz, G**no masz ...)

TOSIEK

  • Gość
Odp: Pytanie o zakup
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2012, 21:46:09 pm »
Dlatego ludziom się wydaję, że "oooo mało kosztuje to biorę bo Jaguar", a później jak dochodzą koszty serwisu i naprawa egzemplarza taniego, to wtedy nagle się sprzedaję taki samochód bo brakuje pieniędzy.

BlackV6

  • Gość
Odp: Pytanie o zakup
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2012, 08:02:44 am »
chyba że panowie ktoś np jak ja zaklada z gory ze kupuje kota za małe pieniadze do remontu  ;D