Autor Wątek: Pomocy. Gdzie szukać zaślepki od spryskiwacza lampy X-type, spinki od progów  (Przeczytany 2814 razy)

Offline lucas.lp

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 169
Pomocy. Gdzie szukać zaślepki od spryskiwacza lampy X-type, spinki od progów. Pragnę poznać 2ego posiadacza x type, by móc wymienić poglądy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 12:45:57 pm wysłana przez cobi »

cobi

  • Gość
Odp: Pomocy. Gdzie szukać zaślepki od spryskiwacza lampy X-type, spinki od progów
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:47:59 pm »
Witaj. W postach i tematach nie krzyczymy (już zmieniłem).
Właścicieli X-type'ów Ci u nas dostatek :)
Dodaj ogłoszenie w dziale "szukam części" może ktoś ma.

Baw się u nas dobrze  :-tylko

Offline lucas.lp

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 169
Odp: Pomocy. Gdzie szukać zaślepki od spryskiwacza lampy X-type, spinki od progów
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:51:07 pm »
mam nadzieje ze jest duzo ludzi pomocnych, jestem nowy i mlody w "autach"

cobi

  • Gość
Odp: Pomocy. Gdzie szukać zaślepki od spryskiwacza lampy X-type, spinki od progów
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2012, 12:54:30 pm »
Napewno się znajdzie :)

Od tego jest forum.
Badz cierpliwy a napewno ktoś się zgłosi że coś takiego ma.
Co do spinek zpytaj w serwisie, niektóre rzeczy nie są tak drogie jakby się wydawało.

TYGRYS3

  • Gość
Odp: Pomocy. Gdzie szukać zaślepki od spryskiwacza lampy X-type, spinki od progów
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2012, 13:18:43 pm »
na zaślepki bym nie liczył  ,jedynie ebay lub allegro to chodliwy towar i ciężko dostepny
co do spinek przeszukaj ten dział http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/board,21.0.html
jest tam kilka polecanych sklepów i warsztatów  :-V

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Pomocy. Gdzie szukać zaślepki od spryskiwacza lampy X-type, spinki od progów
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2012, 13:45:06 pm »
co do zaslepek kolega odtrzymal juz odpowiedzi, bardzo konkretnych z oferta na ebay:

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,16281.0.html

reszta czesci takze juz kolega szuka w innych tematach, dublowanie tematow raczej nie pomaga i zwiaze sie
skasowaniem postow. na forum sa kilka ofert sklepow, jest dzial "szukam czesci" i "sprzedam czesci" mysle
ze to jednak wystarczy.