Autor Wątek: Dolna oslona do x type ?  (Przeczytany 6889 razy)

pablo

  • Gość
Odp: Dolna oslona do x type ?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 03, 2010, 14:12:12 pm »
ja jestem z torunia i jakos nie slyszalem by ktos mial tu takie czesci hmmm.... wiesz ja juz wzialem sporo oslon od tego goscia i zawsze wszystko bylo ok , on robi z mieszanki abs/pcv , z nadkolem to moze byc czasami problem ale z oslona ktora jest prosta plyta prawie kwadratem ...
jak kupisz oslone to moze pozyczysz ;)

Innowierca

  • Gość
Odp: Dolna oslona do x type ?
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 03, 2010, 17:06:28 pm »
Ja jestem z Płocka i średnio by mi było po drodze. Akurat jutro rodzice jadą do Torunia (na występy z okazji dnia dziadka :-gwizd ) i odbiorą od gościa osłonę. 

pablo

  • Gość
Odp: Dolna oslona do x type ?
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 03, 2010, 17:24:24 pm »
 :-super

Innowierca

  • Gość
Odp: Dolna oslona do x type ?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 04, 2010, 19:00:32 pm »
No i jest problem. Okazuje się, że osłona składa się z dwóch części: tej którą widać na w/w aukcji i tej pod sam intercooler. Mi udało się kupić tą dużą, teraz szukam małej, bo jednej bez drugiej nie da się zamontować  :-cry A że tą małą strasznie trudno dostać to już inna sprawa...

Innowierca

  • Gość
Odp: Dolna oslona do x type ?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 05, 2010, 14:12:00 pm »
Nie jest tak źle, jak myślałem. Udało mi się dostać tą osłonę pod zderzak za 150zł. Najlepsze jest to, że w serwisie ta duża osłona pod silnik kosztuje 450zł, a ta podzderzakowa 941zł  :-nuts. A ten koleś z Torunia, u którego kupowałem tą osłonę pod silnik chciał mi sprowadzić podzderzakową za 350 :-V

Także najlepiej jest wejść na allegro, wpisać x-type części i zadzwonić obojętnie do kogo. Ludzie sprowadzają masę anglików i innych cudacznych ćwiartek itd i zawsze da się coś dostać.

pablo

  • Gość
Odp: Dolna oslona do x type ?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 09, 2010, 14:30:36 pm »
ok, wiec temat dorobienia oslony padl, przyjdzie nam kupowac oslony z anglikow za 300 czy 400 zl... co do oslon zdjae sie pisalem ze tam jest 2 czesciowa
z tego co wiem zamiennik tej oslony pokaze sie na rynku okolo lata moze predzej koniec wieosny , kosztowal bedzie ok 150 zl

troy

  • Gość
Odp: Dolna oslona do x type ?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 03, 2012, 10:51:58 am »
Witam
Kupiłem 2m ABS wysokiej jakości i wyciąłem obudowę pod zderzak wg wzoru. Oryginał jest niewiele przetłoczony i płaska pasuje. Koszy 70 zł 2 m kwadratowe ABS i trochę czasu na przycięcie. Jakościowo lepsza od oryginału.