Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

XF - potencjalne problemy - jakie są mity i fakty?

<< < (2/4) > >>

magic:

--- Cytat: pablo21 w Grudzień 17, 2011, 09:56:58 am ---Jeżeli chodzi o klocki to jest to indywidualna sprawa, jak kto jeździ.. :-V A co do serwisu, to czy coś sugerujesz "magic" ?  :-gwizd Wrocławskie Aso ma nie pochlebne opinie, niestety brak jest alternatywy i prawdę mówiąc robią co chcą..  :-thumpdown

--- Koniec cytatu ---
A nie wydaje Ci się dziwne, że "zużyły" się tylne klocki szybciej niż przednie? Jak to możliwe?  :-gwizd :-chyt

wrojag:

--- Cytat: magic w Grudzień 17, 2011, 09:37:20 am ---Żebyś mnie źle nie odebrał (nie jestem złośliwy), ale nie wydaje Ci się, że serwis wynajduje usterki w Twoim aucie, których w rzeczywistości nie ma? Jak to możliwe, że auto przy przebiegu 35 tyś miało "robione" już tyle rzeczy? Wymiana klocków przy tym przebiegu? Naprawa zawieszenia? itp. to jest po prostu niemożliwe!

--- Koniec cytatu ---
Poza zawieszeniem wszystkie usterki ja zgłaszałem więc ...
Padły tylne klocki co było dla mnie sporym zaskoczeniem, ale czujniki zadziałały  i nie ma dyskusji - wymiana.
Nie przesadzałbym z tą ilością napraw i wymian, to były drobne usterki, które mnie denerwowały, ale w żaden sposób nie przeszkadzały w bezpiecznej eksploatacji samochodu. Może jestem przewrażliwiony, ale kupując nowe auto tej marki mam prawo do jakości w najdrobniejszym szczególe i to egzekwuje, zapomniałem dodać że wymieniałem też wszystkie elementy drewniane bo drewno było na jednym elemencie zsiniałe.

wrojag:

--- Cytat: lysyyy w Grudzień 17, 2011, 10:12:36 am ---Albo wymiana tylnych głośników...? W piętnastoletnim Jaguarze głośniki grają super i nic im nie dolega...  :-chyt

--- Koniec cytatu ---

wrojag:

--- Cytat: lysyyy w Grudzień 17, 2011, 10:12:36 am ---Albo wymiana tylnych głośników...? W piętnastoletnim Jaguarze głośniki grają super i nic im nie dolega...  :-chyt

--- Koniec cytatu ---
Niestety wraz z pożądanymi dźwiękami z głośnika wydobywało się przykre charczenie więc trzeba było wymienić.

pablo21:
Co do głośników, to po 5 latach tracą swoje właściwości.. Ale charczenie w nowych głośnikach..przykra sprawa, jak na auto za ponad 200 tys. Masz tam Bowers & Wilkins?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej