Autor Wątek: Wymiana AIRCON blower i elektroniki - w zdjeciach  (Przeczytany 2676 razy)

Jag-Greenhorn

  • Gość
Wymiana AIRCON blower i elektroniki - w zdjeciach
« dnia: Grudzień 24, 2010, 07:36:19 am »
Mysle ze to dla kazdego posiadacza XJ40 jest jedna z robot ktora predzej czy pozniej trzeba zrobic. Mnie to bardzo pomoglo.

LINK DO STRONY Z POMOCA KLIKNIJ TUTAJ

Pozdrowienia!
M.

elray

  • Gość
Odp: Wymiana AIRCON blower i elektroniki - w zdjeciach
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2011, 14:59:10 pm »
No i działa. Wymieniłem w swoich dmuchawcach tylko tranzystory darlingtona i po problemie. Wszystko działa jak ta lala, że się tak wyrażę. Tylko to wydobywanie tych blowerów i ponowne montowanie ehhh. Jest nie lekko, ale ten efekt końcowy i duma, że jednak się coś konkretnego zrobiło samemu bez cenne ;) No i wreszcie ciepło w samochodzie hihihi

Offline Dominiko19

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 368
Odp: Wymiana AIRCON blower i elektroniki - w zdjeciach
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2011, 18:41:29 pm »
Coś o tym wiem hehe ale pewnie za jakiś czas będe za 2 się zabierał bo go lekko słychać tzn silniczek wentylatora w Blowerze już obciera o coś i w końcu się skończy:)
Kocia moc :)

elray

  • Gość
Odp: Wymiana AIRCON blower i elektroniki - w zdjeciach
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2011, 07:18:06 am »
I impreza siadła. Znowu nie wieje ;(. Ale mam tylko jedno pytanie podczas załączania słychać jakby gdzieś tam w tle chodził jakiś silniczek. W momencie kiedy jego brzęczenie milknie nie dzieje się już nic. Słyszałem coś jeszcze o silniczkach nagrzewnicy. Może to one??

Jag-Greenhorn

  • Gość
Odp: Wymiana AIRCON blower i elektroniki - w zdjeciach
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2011, 11:20:42 am »
moze byc ze to ten maly wiatraczek pod schowkiem (strona pasarzera). nalezy on do sensora od klimy i moze zywot sie mu skonczyl... jak on nie chodzi to cala klima tez nie dziala. sprawdz jego funkcje i okablowanie.

elray

  • Gość
Odp: Wymiana AIRCON blower i elektroniki - w zdjeciach
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2011, 13:21:30 pm »
a czy w nagrzewnicy może być jakiś problem?? Bo rozebrałem te całe ustrojstwa i tylko sobie póki co posłuchałem skąd dobywa się owy dźwięk silniczka. I zdaje mi się, że to właśnie w nagrzewnicy coś słychać. A tak nawiasem, w moim aucie klima nie działa od kiedy go mam.

Jag-Greenhorn

  • Gość
Odp: Wymiana AIRCON blower i elektroniki - w zdjeciach
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 21, 2011, 11:44:43 am »
no wyglada na bardziej zkomplikowany problem. moze zobacz czy ta nagrzewnica dziala, jak sie da. albo wymien na zapasowa i poobserwuj sprawe. niestety w takim razie nie mam innego pomyslu.