Autor Wątek: Problem z check enigne, abs, esp Jaguar X-type  (Przeczytany 3145 razy)

TOSIEK

  • Gość
Problem z check enigne, abs, esp Jaguar X-type
« dnia: Grudzień 12, 2011, 17:51:30 pm »
Jak w temacie, mianowicie od soboty zapaliła mi się kontrolka, w kolejności: abs z esp, check enigne. Nie znam przyczyny, może ktoś miał taki problem.

IHP

  • Gość
Odp: Problem z check enigne, abs, esp Jaguar X-type
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2011, 17:59:06 pm »
Podłączyć samochód pod komputer diagnostyczny, wtedy dowiesz się co jest nie tak...

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: Problem z check enigne, abs, esp Jaguar X-type
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2011, 21:40:59 pm »
wiele osób miało taki problem ale przyczyny były rożne, tylko skaner lub komputer może odpowiedzieć.
jak zawsze w takich przypadkach

BlackV6

  • Gość
Odp: Problem z check enigne, abs, esp Jaguar X-type
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2011, 22:17:55 pm »
u mnie engine to na początku dziennym :)  mam nadzieje ze po jutrzejszej wymianie kolejnej sondy lambda juz nie bede oglądał żółtej łądnie wyglądającej ,rzucającej sie w oczy ,wzbudzającej niepokoj kontrolki silnika :D

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: Problem z check enigne, abs, esp Jaguar X-type
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2011, 23:13:36 pm »
u mnie engine to na początku dziennym :)  mam nadzieje ze po jutrzejszej wymianie kolejnej sondy lambda juz nie bede oglądał żółtej łądnie wyglądającej ,rzucającej sie w oczy ,wzbudzającej niepokoj kontrolki silnika :D
najlepszy sposób na zapalające się kontrolki to ich mechaniczne odłączenie  ;D
czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal

BlackV6

  • Gość
Odp: Problem z check enigne, abs, esp Jaguar X-type
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2011, 23:20:06 pm »
dlaczego nie mam opcji zmien  ?????? miało byc na porządku dziennym :) można i tak poodłaczać to co nie działa ale dojdziemy do s=ytuacji w ktorej bede kupowal bilet zeby dojechac do pracy hahah :)