Autor Wątek: telefon i zmiana jezyka menu  (Przeczytany 2664 razy)

jaguartaty

  • Gość
telefon i zmiana jezyka menu
« dnia: Listopad 26, 2011, 17:39:02 pm »
Witam, dwa pytania, ktore juz byly,ale niestety podane sposoby u mnie nie dzialaja. Posiadam telefon w podlokietniku, motorole , przy wlaczeniu auta (jaguar xtype 2.0 diesel komb 2004) wyswietla sie komunikat od ytelefonu zeby podac PIN, tylko skad ja mam go wziac ?;) a druga sprawa to jak zmienic jezyk komputera jesli podawany przez Was sposob u mnie nie dziala? mowie tu o wciskaniu przycisku mk/m itp. NIc sie nie wysiwtlilo,zaden wybor jezyka, a jesli uda mi sie to zrobic to czy nadal jest niemozliwy wybor jezyka polskiego ? nie da sie tego jakos wgrac ?

BlackV6

  • Gość
Odp: telefon i zmiana jezyka menu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2011, 19:01:29 pm »
Włóż swoja karte do telefonu :) i bedziesz mial swoj pin

jaguartaty

  • Gość
Odp: telefon i zmiana jezyka menu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2011, 19:03:16 pm »
Dzieki, tak tez zrobie, dopiero go kupilismy i to wiecorem,nie bylo czasu na sprawdzenie wszystkiego. A cos na temat jezyka menu wiesz ?


jaguartaty

  • Gość
Odp: telefon i zmiana jezyka menu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2011, 18:30:33 pm »
Prosze o pomoc, wiem,e tlumaczenie tego poraz setny jest dla Was nudny, ale bardzo prosze...

BlackV6

  • Gość
Odp: telefon i zmiana jezyka menu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2011, 19:56:22 pm »
przycisk "km/ml" trzeba przycisnąć w momencie przekręcania kluczyka do pozycji II (czyli tej włączającej zasilanie ale nie silnik) - pojawia się aktualny język, a wciskając dalej ten przycisk pojawią się inne dostępne języki. Żeby zatwierdzić wybór trzeba przytrzymać przycisk "A/B".
Sprawdziłem i działa - ja miałem menu po holendersku... :)

jaguartaty

  • Gość
Odp: telefon i zmiana jezyka menu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2011, 12:43:29 pm »
Dziekuje, ja tez mam po holendersku, mam nadzieje,ze u mnie tez zadziala, dzisiaj to sprawdze, dziekuje :)