Autor Wątek: felgi do S-type  (Przeczytany 2895 razy)

rodger

  • Gość
felgi do S-type
« dnia: Marzec 11, 2011, 06:24:50 am »
Wiem wątek był już kilka razy ale tak naprawdę nic się nie dowiedziałem. Ale do rzeczy, mam felgi 16" i chce na sezon letni włożyć 18" i mam pytanie do osób które jeżdżą S-type na takowych, czy to w Polsce ma sens, czy tez krzywią się 3x na sezon i lepiej założyć 17", rocznie eską robię około 15~20 K.
Kolejna rzecz to ET w felgi 17 i 18" nie mogę tego znaleźć ;/
z góry dzięki za pomoc.

bobibmw

  • Gość
Odp: felgi do S-type
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2011, 10:15:29 am »
ET 17/18 takie samo,18 jak każda inna,jak uderzy żle to do prostowania,trzeba ostrożniej jeżdzić i tyle.Ale ja bym wybrał jednak 17''ze względu na zawieche,która ani nie tania,ani łatwo dostępna w esce

rodger

  • Gość
Odp: felgi do S-type
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2011, 13:00:53 pm »
szczerze to dalej nie wiem jakie ET ma być :/ co do zawieszenia to nie bardzo mi zależy bo jak coś będzie padało i tak wstawię poliuretan, który nie jest drogi.

donjaguar

  • Gość
Odp: felgi do S-type
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2011, 15:25:23 pm »
nie zapominaj ze jeszcze jest maglownica a nie tylko samo zawieszenie a to przy 200na godz to juz inna zabawa... :-wings

rodger

  • Gość
Odp: felgi do S-type
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2011, 19:37:11 pm »
O maglownica tez nie jest problemem, regeneracja kosztuje jakies 500 zl wiec nie ma o co plakac.Fakt nowa jest droga. Jestem swiadom tego ze zawias zmniejszy zywotnosc na polskich drogach. Bardziej mnie interesuje, to czy na 18" powypadaja mi plomby z zebow i czy trzeba wozic zapasowa felge w bagazniku bo lamia sie na byle dziurze (ten samochod troche wazy).
przepraszam za znaki, nie mam polskich w tym pisadle :/

lexxus

  • Gość
Odp: felgi do S-type
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2011, 20:37:40 pm »
no skoro 500 na maglownicę to nie dużo to nad pękniętą felgą też się chyba rozczulać nie będziesz?
To czy pękną i czy sie powyginają zalezy od tego co kupisz - jak kupisz chińczyka z allegro gdzie komplet 18tek kosztuje 1,5k- 2k to na pewno po 500km będą kwadratowe , jak kupisz konkretne felgi za konkretne pieniądze to wytrzymają dłużej

bobibmw

  • Gość
Odp: felgi do S-type
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2011, 20:52:45 pm »
Na pewno wporządku auto znosi 18''jest wizual i komfort.Dobrze się jeżdzi

rodger

  • Gość
Odp: felgi do S-type
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2011, 22:57:17 pm »
500PLN za maglownice to nie jest dużo, ponieważ jeśli by padła to zrobię to raz i z pewnością już nie będę tego powtarzał, po za tym zwrotnica jest prawie 2x droższa. A co do felg to też raczej mnie nie chodzi o koszty tylko o użyteczność bo trochę bym się zdenerwował, gdybym miał co tydzień prostować felę lub wozić na zapas. Jeśli chodzi rodzaj felgi to raczej będzie to coś sygnowane przez Jaguara bo w oryginał ciekawie wygląda jeśli nie znajde oryginału to kupię OZ Superleggera dlatego też ważnie jest dla mnie poprawne ET. Tak że z kwadraturą koła nie powinienem mieć problemu, chociaż znając życie to produkcją tych kół zajmują się Chińczycy, bo co teraz nie jesst z Chin.

KratekPL

  • Gość
Odp: felgi do S-type
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2011, 22:40:05 pm »
Przepraszam za  :-off ale mam prześliczne oryginalne JAGUAR BBS 18" felgi do S-typa, zainteresowani??