Autor Wątek: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY  (Przeczytany 9819 razy)

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 03, 2011, 12:19:23 pm »
jeżdżę na gazie ... choć całą Austrie przejechaliśmy na benzynie brak stacji LPG :(
w Polsce licznik pokazał 16/100 nawet jeśli jest na nim przekłamanie to i tak duzo nam spalił :(

zjechaliście dość nisko ,słyszałam że Riwiera Makarska jest bardzo ładna - nie byłam tam jeszcze ... jeśli lubicie snurfować polecam okolice Opatji -(np.IKA), rafy mało kolorowe nie takie jak np. w Tunezji , ale dzieciaki i tak maja radochę  :)

Offline makek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 04, 2011, 19:52:33 pm »
Żeby realnie określić jakie Masz spalanie, bez podpierania się komputerem, to musiałabyś, po zresetowaniu, przejechać jakąś (np. 200km) trasę tylko na benzynie, oczywiście przy tankowaniu pod korek i ewentualnie porównać wskazanie komputera z "ręcznym" przeliczeniem.

Co do wakacji, to my wcześniej jeździliśmy w okolice Trogiru i to jest super rejon na zorganizowanie sobie czasu, jest co zwiedzać, wiele atrakcji w pobliżu. A Makarska.... ładnie, może nawet bardzo ładnie i dlatego tłumy, tłumy.....

Wracając do tematu, to nie skrzypią Ci te tuleje z PU?
S-type 4.2
Marek 693 440 715

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 05, 2011, 12:22:15 pm »
nie nie skrzypią  ,ale dwie - przez nich założone (tylne  tuleje wahacza przedniego dolnego) NIE ZDAŁY EGZAMINU :( ... zostały źle wykonane ...Jak juz pisałam wysłali mi nowe są lepsze ... ale to nie do końca to .... TYCH akurat nie polecam w PU

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 28, 2011, 11:25:03 am »
oddali mi kasę za ten trefny PU eksperyment który mi założyli w kocie ....

powinnam napisać że firma jednak jest w porządku ... ale ...
telefonicznie nie mogłam się z nimi dogadać ...nie słyszałam nic prócz nie miłych epitetów ....- przeciwny dobór słów niż w momencie kiedy zamawiałam u nich towar

 aby odzyskać kasę  musiał w tym uczestniczyć mój prawnik  ..... każdy niech więc sam wyciągnie wnioski czy warto ....