Autor Wątek: Pytanie z tych trudnych... bo zapewne głupich...  (Przeczytany 2624 razy)

dorianliszcz

  • Gość
Pytanie z tych trudnych... bo zapewne głupich...
« dnia: Lipiec 15, 2013, 15:02:59 pm »
Jestem szczęśliwym posiadaczem X-type 2007 rok, sedan.

Niestety zabiłem psa. Będę się smażyć w piekle. Wszedł mi pod koła... nie było co zbierać... biedaczek.
Niestety zostawił mi też pamiątkę w postaci stłuczonego klosza na lewym reflektorze, od zewnątrz...
W Jaguarze stwierdzili, że nie mają takiej części zamiennej... jak klosz... zaproponowali mi reflektor za... 4700 zł brutto...

W związku z tym mam pytania...

-) czy te klosze są wymienialne...
-) czy jeżeli kupię cały reflektor z UK, to klosik będzie pasować i czy będzie to miało wpływ na kierunek świecenia

Żeby była jasność - odblask jest nieruszony, stłukł się jedynie klosik... i zgubiły się zaślepki spryskiwacza...

Pomożecie? Doradzicie coś?

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Pytanie z tych trudnych... bo zapewne głupich...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2013, 15:07:23 pm »
Już ktoś zadał takie pytanie, użyj funkcji szukaj...  :-gwizd
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

dorianliszcz

  • Gość
Odp: Pytanie z tych trudnych... bo zapewne głupich...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2013, 15:23:13 pm »
Dzięki - czytałem... ale nie wiem, czy zakup taniej używki UK załatwi mi naprawę rozbitego klosika w wersji Europa...
Czy ktoś wie może?

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Pytanie z tych trudnych... bo zapewne głupich...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2013, 15:23:30 pm »
Jestem szczęśliwym posiadaczem X-type 2007 rok, sedan.

Niestety zabiłem psa. Będę się smażyć w piekle. Wszedł mi pod koła... nie było co zbierać... biedaczek.
Niestety zostawił mi też pamiątkę w postaci stłuczonego klosza na lewym reflektorze, od zewnątrz...
W Jaguarze stwierdzili, że nie mają takiej części zamiennej... jak klosz... zaproponowali mi reflektor za... 4700 zł brutto...

W związku z tym mam pytania...

-) czy te klosze są wymienialne...
-) czy jeżeli kupię cały reflektor z UK, to klosik będzie pasować i czy będzie to miało wpływ na kierunek świecenia

Żeby była jasność - odblask jest nieruszony, stłukł się jedynie klosik... i zgubiły się zaślepki spryskiwacza...

Pomożecie? Doradzicie coś?


Sam klosz możesz wymienic od anglika

dorianliszcz

  • Gość
Odp: Pytanie z tych trudnych... bo zapewne głupich...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2013, 15:30:43 pm »
dzięki!

zadek07

  • Gość
Odp: Pytanie z tych trudnych... bo zapewne głupich...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2013, 17:20:51 pm »
Zaślepki mam w sprzedaży, jeśli chodzi o klosz. Jeśli masz na myśli czarną obudowę lampy, to będę miał coś takiego, jeśli potrzebujesz przezroczystego klosza , to niestety mam tylko cała lampę.