Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Kolor podsufitki.

<< < (3/7) > >>

booschmen:
U mnie w x300 poprzedni wlasciciel kazal wyprac podsufitke na wlasna odpowiedzialnosc. Oczywiscie odpadla a przy okazji zalali tez lusterko z fotofromem, co do podsufitki ow poprzedni wlasciciel wymienil cale jej obszycie na alcantare wyglada to przeswietnie w dodatku mam jasna skore i w tym samym odcieniu podsufitke a wykonczenia tzn rant szyberdachu itp sa lekko szare i wyglada to bosko;p

katar83:
Wklej foto, chétnie zobaczé :)

kuksaniec:
Zastanawiam się poniewaz robie mojego kota na igłę !!!
Został rozebrany calutki ( tzn lampy chromy, klamik , boczki , tylna szyba itp itd .....
Z racji  tego ze auto było walnięte w tył kiedys  ktos wykonał szmato - plastykę i pojawiła sie rdza na podłodze w bagażniku i na pasie tylnim .
Na początku zrobiłem to na tzw sztukę ! ale nie dawało mi to spokoju i zamówiłem w sklepie V12 nowa podłogę bagaznika oraz pas tylni !!!
Zostało to zrobione na cacuś !!! odwiercone stare elementy i wsadzone nowe , doszła pasta na łączeniach i moj kot dostał nowy lakier na zewnatrz ( metalik ) w srodku mat !
podwozie zostało pokryte barankiem wraz z progami !!
Teraz wkleiłem szybę i przy koncu delkiatnie odkleja  mi sie podsufitówka i nie wiem co zrobic ???
Jak to podkleic ?

katar83:
Wedug wszystkich informacji z jag-lovers, starej podsufitki nie da sie podkleic z dobrym efektem i pozostaje wymiana materialu.

kuksaniec:
Dzieki za wyczerpujące informacje ! Yohas jak mozesz podaj nazwe kleju ;]
Zrobie to tak :
Pobawie sie ze stara podsufitka ( klejenie i cudowanie bo i tak jest do wymiany )  :-wstyd
 Jak sie nie uda to wymienie na nowa !!!!!

A jak sie uda to zamieszcze how to - klejenie podsufitki  :-tylko
 :-thank

Za 2 tygodnie powstanie streszczenie i fotki kotka po odnowieniu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej