Autor Wątek: s-type radio- problem...  (Przeczytany 3723 razy)

mariuszlwl

  • Gość
s-type radio- problem...
« dnia: Lipiec 20, 2011, 16:14:08 pm »
witam. mam mały problem odnośnie radia w moim s-type 1999r,3.0 . sytuacja wymagała rozłączenia klemy akumulatora na wskutek czego radio woła o kod. czytałem na forum na ten temat i zrobiłem tak jak radziliście innym którzy mieli podobny problem pojechałem do serwisu na waszyngtona w warszawie gdzie nie pomogli mi gdyż moje radio nie widnieje w systemie maja rózne inne kody do mojego auta lecz do radia nie. czy jest inny sposób odkodowania radia?

adam74

  • Gość
Odp: s-type radio- problem...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:20:25 pm »
Prawdopodobnie pozostała tylko "prywatna inicjatywa". Poszukaj w sieci.

Tajfunek

  • Gość
Odp: s-type radio- problem...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:44:53 pm »
wciśnij razem PTY + >> , wtedy oblokuje.

igorek

  • Gość
Odp: s-type radio- problem...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2011, 21:41:30 pm »
Na podstawie nr seryjnego radia możesz uzyskać kod do Twojego radia w ASO, ale jest to usługa płatna.

mariuszlwl

  • Gość
Odp: s-type radio- problem...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2011, 14:21:17 pm »
dzięki Tajfunek sprawdze Twój sposób ale w sobote dopiero bo auto zostawiłem w pracy a co do opłaty w aso to ile to kosztuje? bo serwisie powiedzieli ze jak auto zakupione u nich to za free ale jak z innego zródła to 100zł numer seryjny jest pewnie z tyłu radia wię trzeba je wydłubać zeby odczytać.

Intruz

  • Gość
Odp: s-type radio- problem...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2011, 09:47:03 am »
nr seryjny uzyskasz bez wyjmowania auta. Przytrzymaj jednoczesnie 2 i 6 na panelu i wyświetli się ...

Dorsze¶

  • Gość
Odp: s-type radio- problem...
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 25, 2011, 13:51:16 pm »
To w Polsce ASO życzy sobie pieniądze za wydanie kodu do radia?  :-nuts

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: s-type radio- problem...
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 25, 2011, 13:55:33 pm »
uzyskanie numer kodu do radia na podstawie vin jest bezplatny. jezeli jednak radio nie jest oryginalny do danego
pojazdu to uzyskanie numer kodu na podstwie numeru seryjnego radio jest platny. wtedy aso sie przy pomoce
centrali odzyskuje kodu od producenta radia.

ja bym proponowal zebys zapytal w innym aso, najlepiej na waszyngtona w wawie. kod do oryginalnego radia
musi byc w systemie.

mariuszlwl

  • Gość
Odp: s-type radio- problem...
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 25, 2011, 16:29:45 pm »
no własnie na waszyngtona w wawie byłem i mi powiedzieli ze 100zł jak auto nie jest kupione i nich w salonie i tez patrzył po vin-ie i nie miał kodu do tego radia. powiedzieli ze radio nie jest kodowane lub wogule nie występuje. a opcja PTY+>> nie zdała egzaminu.

Intruz

  • Gość
Odp: s-type radio- problem...
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2011, 10:45:47 am »
dzwoń do forda, bo to fordowskie radio - podaj nr seryjny, może pomogą...