Autor Wątek: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY  (Przeczytany 9335 razy)

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 28, 2011, 10:07:17 am »
Bardzo ładne! ale panele również niczego sobie  ;)


To "goły"leon  nie panele :) , ale przyznaje imitacja dokładnie podrobiona :)

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 28, 2011, 11:04:57 am »
a można wiedzieć gdzie je zakupic  :-tylko albo dac zrobic

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 28, 2011, 11:24:44 am »
ja wysłałam je na własny koszt na poczcie paczką - koszt ok 36 bardzo ważne waga ponad 21kg :)  :-thumpdown ciężka była  :-thumpdown

http://www.odi.pl/firmy/19/273/1135199595/ 
polecam firmę , bardzo dobry kontakt i miła kompetentna obsługa ... jaki efekt fizycznie ... jeszcze nie wiem bo czekam  na nowiutkie drążki zbieżności tylnego zawieszenia

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 28, 2011, 11:33:58 am »
dzieki

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 28, 2011, 12:33:55 pm »
a proszę bardzo ...po całkowitym montażu napiszę jakie są efekty w trasie  :-yipee

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 08, 2011, 14:04:13 pm »
i jak efekty ? dodam tylko ,ze w swoim bede chcial wymienic caly tyl ( gumy ) - dzwonilem wlasnie do Olkusza beda mieli w swojej ofercie tuleje do s-typa wiec nie bedzie trzeba wysylac wahaczy do nich

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2011, 10:19:33 am »
jest problem... tuleje w wahaczu przednim dolnym są jakby za małe :( w efekcie końcowym nie można ustawić zbieżności jest ona po prostu ciągle zmienna ,a jesli chodzi o jazdę ... przy skrętach  kota zarzuca

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:19:04 pm »
składam reklamacje ,ale  twierdza ,że  robiłam to na własne ryzyko , oni tego nie testowali ..i nie wezmą odpowiedzialności za to , że tuleje się nie na dają na te wahacze . Telefonicznie poinformowałam ich że mogę je kupić w sklepie internetowym V12 i są przez nich wyprodukowane , czyli puszczone są na rynek sprzedaży bez żadnych testów ?????????

A gdzie odpowiedzialność ? ktoś powinien za to beknąć .... muszę teraz dwa razy zapłacić za mechanika i za zrobienie zbieżności ...

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 19, 2011, 17:10:23 pm »
na razie nasza  współpraca - reklamacja ... bez zarzutów na nowe tuleje -już zmodyfikowane czekałam jeden dzień ... od rana więc znowu warsztat mechaniczny i diagnostyka ...a wieczorkiem wyjazd na urlop  ... mam nadzieję że bedę miała czym wrócić

Intruz

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 20, 2011, 08:29:38 am »
no to uważaj na drogach Chorwacji, bo sa bardzo kręte i niebezpieczne...Udanego urlopu!

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 02, 2011, 11:29:22 am »
wróciłam  :-yipee kotek jechał bez zarzutów ,na trasie dwa razy go zamuliło  i nie chciał przyspieszyć ,ale to chyba był jego drobny chwilowy kaprys  :- pojecia .... 

spalanie ...tragedia  :-cry  klima na maxa i ciągłe górki i pełen załadunek ...zmusiły licznik do pokazania średniej 27/100  ... fizycznie nie liczyłam tego.....  :-thumpdown (po co się strsować na wakacjach )....łudzę się że źle pokazywał :)  ...

Offline makek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 02, 2011, 12:19:11 pm »
....spalanie ...tragedia  :-cry  klima na maxa i ciągłe górki i pełen załadunek ...zmusiły licznik do pokazania średniej 27/100  ... fizycznie nie liczyłam tego.....  :-thumpdown (po co się strsować na wakacjach )....łudzę się że źle pokazywał :)  ...

Ja wróciłem z Chorwacji w połowie sierpnia, całość ok 3 tys km i średnie spalanie z trasy, wskazane przez komputer to 8,7 l/100km. Wiem, że komputer trochę przekłamuje więc realnie 9 - 9.1 l/100km, też z załączoną klimą i prędkości tzw. przepisowe.
S-type 4.2
Marek 693 440 715

BOGDA

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 02, 2011, 15:01:43 pm »
chcesz mnie dobić ??? :) świetny wynik...  w moim kocie jechało 5 osób , bagażnik zapakowany na full moze ja miałam większe obciażenie ? ... a prywatnie z ciekawości w jakich rejonach byłeś? 

Intruz

  • Gość
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 02, 2011, 15:43:01 pm »
ale jak masz gaz, to komputer może pokazywać prawidłowe wskazania spalania? ( pytam , bo nie mem gazu)

Offline makek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: POLIURETANOWE tuleje do WAHACZY
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 02, 2011, 18:14:48 pm »
chcesz mnie dobić ??? :) świetny wynik...  w moim kocie jechało 5 osób , bagażnik zapakowany na full moze ja miałam większe obciażenie ? ... a prywatnie z ciekawości w jakich rejonach byłeś? 
Obciążenie może trochę mniejsze, bo jest nas czworo, ale bagażnik prawie się nie domykał. Wcześniej jeździliśmy Kappą (205KM) i ona spalała w trasie, przy podobnych prędkościach ok litra więcej. W Jagu na ostatnim przełożeniu, przy 100km/h mam ~1600 obr/min i to jest chyba cały sekret niskiego spalania.
W tym roku byliśmy w Makarskiej, ..... moim zdaniem przereklamowane miejsce.

ale jak masz gaz, to komputer może pokazywać prawidłowe wskazania spalania? ( pytam , bo nie mem gazu)
Racja, jak instalacja gazowa jest ustawiona na "ubogo" to ECU silnika wydłuża czas wtrysku i stąd komputer może wskazywać głupoty.
S-type 4.2
Marek 693 440 715