Autor Wątek: pompka spryskiwacza lamp  (Przeczytany 2966 razy)

pryjom

  • Gość
pompka spryskiwacza lamp
« dnia: Czerwiec 08, 2011, 16:33:42 pm »
witam czy może ma ktoś wiedze na temat silniczka pompki spryskiwacza lamp bo moja nie działa i potrzebował bym kupić taką i moje pytanie brzmi czy jest jakiś zamiennik z innego auta lub czy może ktos z forum posiada takowy przedmiot działający ale nie potrzebny??

zadek07

  • Gość
Odp: pompka spryskiwacza lamp
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2011, 18:33:55 pm »
raczej tylko uzywka wchodzi  w gre cena ok 100zl, smiem watpic ze dobierzesz jakas inna z innego auta

pryjom

  • Gość
Odp: pompka spryskiwacza lamp
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2011, 22:11:25 pm »
uzywka lub nowy a masz może wiedze na to gdzie mogę znaleśc taka uzywke bo szukam już od tygodnia po internecie i jedyne co znajduje to dysze wylotowe na swiatło gdzie ludzie pisza że to jest pompka :-\ chyba że sam masz gdzieś takowe użadzenie to bym był zainteresowany

BlackV6

  • Gość
Odp: pompka spryskiwacza lamp
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2011, 22:27:12 pm »
mam nadzieje ze mogę umieścić tutaj link do aledrogo :) napisz do tego kolesia to ci sprzeda :)

http://allegro.onet.pl/jaguar-x-type-pompka-pompki-spryskiwacze-lamp-i1658206284.html

pryjom

  • Gość
Odp: pompka spryskiwacza lamp
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2011, 22:36:25 pm »
dzieki ale właśnie o tym pisałem wczesniej tam są dysze do sprzedania a nie pompka oczywiscie dysza jest w jak najlepszym stanie ale niestety nie oto mi chodzi właściciel tej aukcji powienien zamiescic jeszcze zdjecie samego przedmiotu i myśle że nie bedzie pomyłek ;)

BlackV6

  • Gość
Odp: pompka spryskiwacza lamp
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 08, 2011, 22:43:45 pm »
A pisałeś do niego ? czy ma taka pompke bo z tego co ja u niego ostatnio bralem to ma wszytsko na czesci no moze prawie wszystko :)

pryjom

  • Gość
Odp: pompka spryskiwacza lamp
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 08, 2011, 22:51:14 pm »
tak dzwoniłem i rozmawiałem że nie o tą częśc mi chodziło ale on nic nie mówił że posiada pompke tylko że bez problemu odeśle mi pieniądze za część a ja jemu mam odesłać daną część tak wieć myśle że może akurat na ten czas nie posiada pompki i może sam nie wie kiedy wejdzie w posiadanie takiego przedmiotu

pryjom

  • Gość
Odp: pompka spryskiwacza lamp
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2011, 15:30:23 pm »
nie potrafiąc znaleśc pompki poszedłem do salonu Jaguara i zamówiłem nową orginalną koszt 165 zł wydaje mi się że nie jest to jakiś duzy koszt a będę miał pewność że część bedzie działać

zadek07

  • Gość
Odp: pompka spryskiwacza lamp
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2011, 00:25:38 am »
to faktycznie nie jakos super duzo, myslalem ze bedzie duzo drozsza

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: pompka spryskiwacza lamp
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2011, 00:47:47 am »
jezeli nowka kosztuje 165 zl w ASO (dla czlonkow klubu minus 10 procent rabatu w JLR centrum!) to 100 zl
za uzywana jest po prostu ... eeech szkoda gadac.