Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Lakier

<< < (2/5) > >>

Chris:
....pamiętaj,jak malujesz jeden element to nie zapomnij wycieniować na inne elementy które z nim sąsiadują,wtedy jest szansa że się nie będzie cieło,no i oczywiście na wierzch lakier bezbarwny i potem polerka.... :-super

rcala xj40:
Dzieki serdeczne....wlasnie mysle o zmianie kololru auta na british racing green, obecnie jest miedziano-zloty jakis taki malo meski..... ;D, zonie sie podoba absolutnie... mi osobiscie marzy sie BRG...

DZiekia za rady...dalej dawajcie namiary gdzie ten lakier zakupie..........

kogutki:
lakier kupujesz najlepiej u lakiernika, wtedy to on nie moze miec pretensje ze cos nie tak
z materialem choc to i tak bedzie to tylko pretekst jezeli cos nie idzie.

kazdy powazny lakiernik ma swoje stacje do mieszanie lakieru i bedzie sam odpowiedzialny
za dokladnosc oraz jakosci.

ogolnie - jezeli traktujesz auto z respektem, to powinniesz zachowac kolor orygynalny.

jednak zmiana na brg jest kuszajacy hehe wiem i nie wiem co bym robil na twojm miescu.

rcala xj40:
Respekt ? Hmm ? Jestem pewny ze gdy poznasz moja przepiekna zone bedziesz pewien ze, szacunek, respekt, piekno, uroda itp. znaczy dla mnie bardzo duzo...szukalem XJ 40  59 week,... znalazlem  :-R, wszystkiego nie mozna miec....tzn.,...mam orginalne czesci, stan piekny, itp. tylko kolor....

Rozwazam zmiane na kolor mazenie czyli    B R G !!!

Pozdrawiam wszystkich i wierze ze wielu z was rozumie doskonalle moje glebokie rozterki i nieprzespane noce..... :-K

kogutki:
my dokladnie to rozumiemy, wlasnie dlatego zmienilismy kolor forum na poczatek
roku wlasnie na green  :-hehe

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej