Autor Wątek: opony do x type za rozsadna cene  (Przeczytany 6905 razy)

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: opony do x type za rozsadna cene
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 23, 2011, 01:23:17 am »
Nigdy bieżnikowane i nigdy chinskie. Jak chcesz oszczedzic to kup uzywki firmowe. Ja kupilem z koncowki 2010 roku pirelli p zero rosso 225/40/18 po ok 200 zl/szt opony jeszcze z cyckami. Jezdzi sie rewelacyjnie. Przy 190 da sie normalnie rozmawiac. Do poprzedniego auta tez kupowalem uzywki max 2 letnie i sie nie zawiodlem nigdy, czy to zimowki czy letnie. Ojciec do Bory kupuje na zime bieznikowane i jest zadowolony.. ja na tych oponach jezdzilem raz i wiecej do jego auta nie wsiadlem.. mimo ze kupil nowe teraz. Oczywiscie np Goodyear tez produkuje "gdzies" i w Niemczech i na tych niemieckich da sie jezdzic a na tych "gdzies" sa problemy.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

pablo

  • Gość
Odp: opony do x type za rozsadna cene
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 23, 2011, 09:51:28 am »
juz wole nowe chińskie opony ktore maja dobra oponie niz uzywki ktore najczesciej pochodza od aut po wypadkach albo sa przychamowane . nie kupuj kolego uzywek bo bedziesz mial kiedys problem

jezdzilem na pirelkach i uwazam ze sa fatalne


kolka

  • Gość
Odp: opony do x type za rozsadna cene
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2011, 11:52:49 am »
palbo mylisz się ale to twój wóz i twoje zdrowie ( a ile chcesz żebym wstawił pozytywnych opinii na temat chińskich opon - jest to magia internetu) jeżeli jakaś krytyka to przejechałem ok 1000000 (1 ml km) na rożnych oponach

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: opony do x type za rozsadna cene
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 07, 2011, 01:23:35 am »
w tym rozmiarze to najlepsze opony za w miarę rozsądną cenę to Vredestein Ultrac Sessanta za ok. 380PLN (na ceneo znajdziesz skąd)
nie kupuj chińszczyzny!!!! nie ważne jakie mają opinie!!!
pracowałem na parkingu w USA 2 lata i jeździłem na wielu chińskich gumach i to jest żal i porażka!!!
tam jest tego dużo łącznie z chińskimi tandetnymi chromowanymi (częściowo plastikowymi) alufelgami, które pękają jak szalone
Sam będę kupował sobe te opony tylko w rozmiarze 225/40R18
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: opony do x type za rozsadna cene
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 03, 2012, 14:47:24 pm »
mam do sprzedania nowe opony Kumho Ecsta MX 235/40R18 4sztuki nigdy nie zakładanie i nie uzywane.
Kupiłem je sobie, ale nie dobrałem rozmiaru (tzn. złożyło się na to kilka drobnych zbiegów okoliczności wynikających z tego, że kupowałem w ciemno i felgi i opony - nie widząc ich).
Te opony są szerokie jak na rozmiar 235, bo mają prawie 25 cm szerokości i ja osobiście polegałbym do nich felgę 8,5-9" szerokości, żeby to dobrze wyglądało.
Cena jest okazyjna - 350PLN za sztukę. Chcę poprostu zeby mi się koszt zakupu w USA zwrócił. Szprzedam tylko w komplecie.
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black