Autor Wątek: S-Type system wentylacji  (Przeczytany 2499 razy)

Racepl

  • Gość
S-Type system wentylacji
« dnia: Maj 17, 2011, 15:49:13 pm »
Mam pytanie czy jest możliwość włączenia opcji zapamiętania ustawień układu wentylacji? tzn. wsiadam do auta i zawsze to samo klima, wew. obieg.. itd. (znowu żmudna zmiana ustawień). Czy da się tak zrobić żeby auto pamiętało ostatnie ustawienie? Czy jest coś takiego jak ustawienia opcji samochodu tzn. włączanie świateł, blokada drzwi itp.?

Intruz

  • Gość
Odp: S-Type system wentylacji
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2011, 16:42:39 pm »
podobno to sie jakoś programuje...u mnie jak włączam klime to od razu z obiegiem zamknętym z ogrzewaniem przedniej i tylnej szyby...czy tak powinno być? Wolałbym sam decydować co chcę włączyć...:)

rodger

  • Gość
Odp: S-Type system wentylacji
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2011, 16:27:15 pm »
U mnie jest zawsze ostatnie ustawienia nawiewów. Może coś z pamięcią sterownika :/

BOGDA

  • Gość
Odp: S-Type system wentylacji
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2011, 18:00:58 pm »
mój kot też zapamiętuje ostatni wybrany przeze mnie  typ  nawiewu , tak samo jest w radiu - ostatnio grany kanał ...  :-yipee

Racepl

  • Gość
Odp: S-Type system wentylacji
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 27, 2011, 11:58:09 am »
Radio jest zapamiętane i gra poprzednio ustawione. A z wentylacją jest tak że zapamiętuje tylko temp. i jak jest np. 20 pole a w aucie ustawione 17 to od razu po włączeniu załącza się klima i obieg wew. + dmuchanie auto. Wcześniej zostało ustawione bez klimy. (Chodzi o to żeby nie załączał się sam system auto). Tzn. że u Was nie włączyłby się program "auto" w takim przypadku?

rodger

  • Gość
Odp: S-Type system wentylacji
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2011, 10:26:43 am »
Jak ustawiasz na minimum to zawsze Ci się włączy obieg zamknięty żeby wydajnie schłodzić wnętrze, po kilku minutach obieg zamknięty sam się wyłączy. I nie jest to tylko w Jaguarze.

BOGDA

  • Gość
Odp: S-Type system wentylacji
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2011, 12:17:41 pm »
Rodger.... twoja wiedza jest tu nie zastąpiona ....  jesteś NAJLEPSZY .... :-super

rodger

  • Gość
Odp: S-Type system wentylacji
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2011, 13:23:33 pm »
Nie przesadzaj, ja jestem amatorem. Tu są prawdziwi specjaliści od elektroniki i mechaniki.

BOGDA

  • Gość
Odp: S-Type system wentylacji
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 01, 2011, 17:36:10 pm »
może i są  ?????? .... ale jakoś ciężko tu uzyskać jakąś pomoc od nich  :- pojecia