Autor Wątek: Problem z odpaleniem na benzynie  (Przeczytany 7688 razy)

predator

  • Gość
Odp: Problem z odpaleniem na benzynie
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 27, 2011, 09:38:09 am »
Filar 12 a czy to jest jakiś błąd bo gazownik powiedział, że wymontował emulator i ja takiego  nie posiadam. Czy jest  on potrzebny bo jak na razie nie zauważyłem
żadnego problemu .Jeśli go nie mam to chciałbym się upewnić bo za emulator zapłaciłem a kasy mi nie wrócił ??? .

pryjom

  • Gość
Odp: Problem z odpaleniem na benzynie
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 27, 2011, 15:14:35 pm »
ale też są chłodzone niejako przez paliwo i nie dochodzi do spiekania sie elemętów wtryskiwacza

Offline filar12

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 887
  • http://lpg-lodz.pl/
Odp: Problem z odpaleniem na benzynie
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 27, 2011, 22:34:17 pm »
ale też są chłodzone niejako przez paliwo i nie dochodzi do spiekania sie elemętów wtryskiwacza

W naszych wynalazkach jak się ma chłodzić wtryskiwacz pb jeśli nie ma powrotu do baku z listwy paliwowej tak jak w 90% aut??Tera fiat w nowych silnikach tez stosuje takie rozwiązanie
Jak w tym przypadku nastąpi wymiana cieczy?

pozdrawiam
http://lpg-lodz.pl/

KIEDY¦ by³ S-type 1999r 3.0 V6 "sreberko" napêdzane LPG ;-) nastêpnie X350 4.2l +LPG oczywi¶cie ;-), S-type 2002r Fl 3.0L LPG, X350 3.0L LPG ;-),tera¼niejszo¶æ X358LWB 4,2 LPG.

pryjom

  • Gość
Odp: Problem z odpaleniem na benzynie
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 28, 2011, 15:10:21 pm »
przyznaje racje pomyślałem jak już wysłałem o tym że paliwo i tak nie przepływa... a mam pytanie czy da się dojsci do pompy paliwa poprzez otwór pod kanapa tylną??bo patrzyłem tam ale jest tylko kostka i przewód paliwowy a żeby dojsć to chyba by trzeba było przesunąć bak w którąś strone albo ściagac całkowicie bak w dół może ktoś wie??

zadek07

  • Gość
Odp: Problem z odpaleniem na benzynie
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 28, 2011, 16:42:44 pm »
Trzeba calkowicie sciagnac bak zeby cokolwiek kombinowac

pryjom

  • Gość
Odp: Problem z odpaleniem na benzynie
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 01, 2011, 22:31:30 pm »
nie wiem co się stało i jak to napisać ale moje problemy z odpalaniem auta mineły same bez żadnej roboty  :-tylko

zadek07

  • Gość
Odp: Problem z odpaleniem na benzynie
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 02, 2011, 07:47:52 am »
moze pojedziles ostatnio duzo na benzynie i pompa sie tak jakby znowu zaadaptowala na jazde na benzynie

pryjom

  • Gość
Odp: Problem z odpaleniem na benzynie
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 02, 2011, 17:55:52 pm »
raczej nie, jeździłem tyle co zawsze na benzynie i na gazie może po porstu gdzieś się cos przytkało zobaczymy jak się nie bedzie pojawiać dalej to nie będe sie tym martwił

pryjom

  • Gość
Odp: Problem z odpaleniem na benzynie
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 10, 2011, 16:50:02 pm »
witam wziełem się za swojego kota i sciągnołem bak paliwa wyciągnołem popmke i teraz chciałbym prosić o pomoc jaka najlepsza jest pompka paliwa do 3.0 v6 2004 benzyna czy pasuje np z forda mondeo i czy numer na pompce paliwa to jest numer częsći i mogę szukać po tym numerze jakiejs?? pozdrawiam