Autor Wątek: wspomaganie i radio  (Przeczytany 1925 razy)

Offline dziadzol

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 196
wspomaganie i radio
« dnia: Kwiecień 18, 2011, 20:53:28 pm »
Witam,

wywala mi płyn wspomagania spod korka, widziałem to w kilku innych XJ40. Czy to oznacza śmierć pompy wspomagania?

Będę wdzięczny za pomoc.


Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: wspomaganie i radio
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2011, 16:24:22 pm »
hejka, jezeli plyn wspomoganie leci przez korka, to sa 2 mozliwosci: powietrze albo za duzo cisnienie w pompie.

otwieraj korka, powoli rusz kierownica z jednej do drugi strone, jezeli masz powietrzy w systemie, to powinny
sie pokazac bable w zbiorniczku. jezeli jednak cisnienie jest za duza, to pompa moze byc do wymianie.

a jaki problem masz z radiem?

Offline dziadzol

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 196
Odp: wspomaganie i radio
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2011, 22:45:49 pm »
hejka, jezeli plyn wspomoganie leci przez korka, to sa 2 mozliwosci: powietrze albo za duzo cisnienie w pompie.

otwieraj korka, powoli rusz kierownica z jednej do drugi strone, jezeli masz powietrzy w systemie, to powinny
sie pokazac bable w zbiorniczku. jezeli jednak cisnienie jest za duza, to pompa moze byc do wymianie.

a jaki problem masz z radiem?

kogutki, dzięki za odpowiedź.
wybijanie spod korka okazało się mniejszym problemem w porównaniu z wyciekiem z maglownicy. Z całością walczy a w zasadzie kończy walkę warsztat w Raszynie. A co do radia to nie grały głośniki po prawej stronie, ale problem sam rozwiązałem, wydłubując radyjko i łącząc naderwany kabelek. PZDR