Autor Wątek: Sterowanie kierownicą [X308]  (Przeczytany 6038 razy)

Offline Feler

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 230
Odp: Sterowanie kierownicą [X308]
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 17, 2011, 21:30:35 pm »
Ok, śruby dolne przy pedałach to dam radę odkręcić bo jest tam miejsce, ale te górne, pod osłoną to jakaś masakra - od dołu nie ma mozliwości żeby do nich dojść, chyba że jakimś specjalnym kluczem...? Po zdjęciu zegarów byłoby łatwiej, ale jak je zdjąć nie uszkadając czegoś po drodze?
Najgorsze są skrajności...
XJ40 - Sovereign'87 - był :(, X308 - Daimler Long'99 - jest :)

booschmen

  • Gość
Odp: Sterowanie kierownicą [X308]
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 17, 2011, 21:40:47 pm »
Ja po lekkim pociagnieciu wneki zegarow zauwarzylem ze kolo kolumny kierwnicy po lewej i prwej trzymaja po dwie srubki na klucz 7mm jutro zamierzam sie do nich dobrac i zobaczymy co zepsuje

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Sterowanie kierownicą [X308]
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 17, 2011, 23:07:56 pm »
Te dwie sruby w gornej czesci kolumny to faktycznie horror. Z Darkiem (Tygrysem) je meczylismy chyba godzine, skonczylo sie na tym, ze do gory nogami lezalem pod kolumna, i probowalem odkrecic te sruby. W koncu sie jakos udalo wysunac je z zaczepow, ale milo tego nie wspominam. Nie widze innej drogi szczerze mowiac, trzeba zacisnac zeby i byc przygotowanym na sporo ran na dloniach i inwektyw co 5 sekund. Ale sie da... :-K

Dodam tylko, ze najlepsze narzedzie to klucz grzechotka z jak najkrotsza koncowka (juz zapomnialem jak sie po polsku mowi :-wstyd).
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

Offline Feler

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 230
Odp: Sterowanie kierownicą [X308]
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 23, 2011, 10:40:23 am »
Ja po lekkim pociagnieciu wneki zegarow zauwarzylem ze kolo kolumny kierwnicy po lewej i prwej trzymaja po dwie srubki na klucz 7mm jutro zamierzam sie do nich dobrac i zobaczymy co zepsuje

Hej booschmen! I jak, udało się zdjąć zegary bez łamania zaczepów itp? Masz na to jakiś patent?
Najgorsze są skrajności...
XJ40 - Sovereign'87 - był :(, X308 - Daimler Long'99 - jest :)

booschmen

  • Gość
Odp: Sterowanie kierownicą [X308]
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 23, 2011, 14:31:54 pm »
Jeszcze sie za to nie zabralem moze dzis lub jutro ale i tak mam wielka potrzebe dostania sie tam wiec jak tylko cos sie wyjasni zaraz napisze;)