Autor Wątek: pytanko odnosnie hamowania  (Przeczytany 2425 razy)

skura_radom

  • Gość
pytanko odnosnie hamowania
« dnia: Marzec 27, 2011, 21:31:24 pm »
witam Panowie, mam takie pytanko, czy to jest normalne ze przy wcisineciu pedalu hamulca zapala sie czerwona kontrolka obok kontrolki od zacisnietego recznego? czy to wskazuje ze klocki hamulcowe sa zuzyte?
pozdrawiam :-tylko

magic

  • Gość
Odp: pytanko odnosnie hamowania
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2011, 08:17:34 am »
Klocki do wymiany.

Jag-Greenhorn

  • Gość
Odp: pytanko odnosnie hamowania
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2011, 16:59:29 pm »
tak albo sensor zle dziala...

skura_radom

  • Gość
Odp: pytanko odnosnie hamowania
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2011, 23:05:41 pm »
aha no to ok, wymienie:)
a mam jeszcze jedna taka sprawe podobnego typu, a mianowicie ostatnio zauwazylem ze przy lewym przednim kole wypial mi sie skads jakis kabel taki czarny, ale nie prosty zwykly przewod tylko spirala taka. i zauwazylem to na tyle za pozno ze koncowka zdazyla sie zetrzec juz od asfaltu, nie wiedzialem gdzie go wpiac to go tylko zaciskiem umocowalem zeby nie wisial. ale ABS normalnie dziala itp.
nie wiecie co to moze byc za przewod? moze lepiej zdjecie wrzucic?
pozdr

magic

  • Gość
Odp: pytanko odnosnie hamowania
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2011, 08:45:40 am »
Może to kabel od czujnika zużytych klocków hamulcowych ??????

Jag-Greenhorn

  • Gość
Odp: pytanko odnosnie hamowania
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 29, 2011, 17:00:22 pm »
Cytuj
Może to kabel od czujnika zużytych klocków hamulcowych

Naturalnie!

odpowiedz masz. moze klocki sa ok. najpierw sprawdz zanim kupisz. tez u mnie myslalem ze padly a okazalo sie ze jeszcze 70% mam. plyn hamulcowy byl kijowy i stary awiec wymienilem... teraz jest super!

skura_radom

  • Gość
Odp: pytanko odnosnie hamowania
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2011, 15:30:29 pm »
no dokladnie to byl kabel od czujnika zuzycia hamulcow. klocki kupilem,ale nie bylo problemu ze zwrotem:) dzieki za pomoc:)
powiedzieli tylko, ze przy wymianie klockow (za okolo 35tys km) musze kupic czujnik zuzycia klockow. :p a ze to jest tylko takie dodatkowe auto w rodzinie, to te 30 000km jest prawie nierealne do przejechania:D