Autor Wątek: Sterownik skrzyni a lewarek  (Przeczytany 1658 razy)

mryogobella

  • Gość
Sterownik skrzyni a lewarek
« dnia: Listopad 24, 2014, 09:56:38 am »
Cześć, mam pewien problem w moim x'e.

Skrzynia działa bez zarzutów jednak nie funkcjonuje ręczne sterownie skrzynią (2,3,4) i teraz...
...winą jest sterownik skrzyni. Poprzedni właściciel wymienił sterownik automatu, jednak założył prawdopodobnie sterownik do 3.0 v6, ale przed liftowego.(wnętrze)
Jak zobaczycie dokładnie na zdjęcia, jaguary x type z po liftowym wnętrzem mają sterowanie ręczne skrzynia w nieco innej pozycji niż przed lifty.
Co za tym idzie prawdopodobnie dla tego nie ma komunikacji lewarek-sterownik.

Pomyślałem, że skoro funkcjonuje dobrze sterownik skrzyni z przed lifta, to moze kupie lewarek również przed liftowy i problem się rozwiąże.
Zastanawiam się jednak, czy nie będzie lewarek miał problemów z komunikacją z czymś innym w aucie.
Nie ukrywam, że sterownik o numerach jakie potrzebuje na allegro jest jeden kosztuje aż 4 stówy :/
A lewarek od przedlifta ok 100 zł.

Czy ktoś robił tego typu wymiany?
Będę wdzięczny za radę.

specnaz

  • Gość
Odp: Sterownik skrzyni a lewarek
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2015, 21:49:13 pm »
Witam kolego.. pojawił mi się ten sam problem co u ciebie, ciężko wchodzi 2 3 4, udało ci się rozwiązać ten problem, u mnie jeszcze jest tak że na zimnym silniku i dopóki się nie rozgrzeje jest ok gdy zrobię kilkanaście km problem się pojawia, ciężko pracuje lewarek.. Dzięki i Pzdr..