Autor Wątek: spoty spotkania we wroclawiu  (Przeczytany 147674 razy)

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #330 dnia: Maj 19, 2013, 13:02:39 pm »
Dzięki za spotkanie,ukłony dla wrojaga za organizację :-clap oraz chcielismy podziękować za poczęstunek(w restauracji)  :)
Poczęstunek, oprowadzenie po muzeum i udostępnienie fajnego miejsca na spotkanie zawdzięczamy  Kustoszowi Muzeum Panu Adamowi Kornackiemu, któremu chciałbym w imieniu całej naszej grupy serdecznie podziękować (wiem że Pan Adam zagląda na nasze forum na razie jako gość).

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #331 dnia: Maj 19, 2013, 13:19:36 pm »
Za rok też się pewnie zjawię, może już czymś większym... :D

20 minut polerki pastą Tempo i nie ma śladu na dachu po antenie... :D
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2013, 15:42:43 pm wysłana przez Kocur666 »
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #332 dnia: Maj 19, 2013, 17:28:29 pm »
Koledzy fajne macie te Jagi , żałuję że nie mogłem być swoim, dla tego tak się szybko zmyłem.
mam kilka fotek ale nie wiem jak je wstawić. Pozdrowienia dla was wszystkich i do zobaczenia na kolejnych spotach.

Offline jagdds

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Daimler Double Six 1991, X350 2006
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #333 dnia: Maj 19, 2013, 18:33:12 pm »
Siedzę w pracy od wczoraj, od rana. Niestety nie udało się zamienić z kolegami z pracy na inne terminy i musiałem zostać. Podziwiam zdjęcia ze spotkania. Szkoda, że nie mogłem tam dojechać. Prosiłem Arka (jaguarparts) by pozdrowił wszystkich, którzy mnie pamiętają ze zlotu w Ustroniu (może nawet bardziej mojego Jaga). Wielki szacunek dla tych, którzy dojechali. Ja ze swojej strony mógłbym zaproponować spotkanie w centrum Polski (jestem z Bełchatowa, woj. łódzkie). Rozmawiałem kiedyś wstępnie z w-ce prezydentem miasta, by coś zrobić bardziej oficjalnie i on powiedział, że były już w Bełchatowie zloty innych marek np. Mustangów. Jeżeli będzie odzew z Waszej strony to mogę zgłębić temat i doprowadzimy wspólnie do takiego spotkania. Część oficjalna w Bełchatowie (pewnie mógłbym zarezerwować duży parking w centrum miasta) a nieoficjalna w okolicach zacisznych. Pozdrawiam jagdds, Sławek  :-tylko

Offline sopel

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 115
  • W życiu nie ma nic bardziej stałego jak ZMIANY ;-)
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #334 dnia: Maj 19, 2013, 19:07:32 pm »
Dzięki za spotkanie,ukłony dla wrojaga za organizację :-clap oraz chcielismy podziękować za poczęstunek(w restauracji)  :)
Poczęstunek, oprowadzenie po muzeum i udostępnienie fajnego miejsca na spotkanie zawdzięczamy  Kustoszowi Muzeum Panu Adamowi Kornackiemu, któremu chciałbym w imieniu całej naszej grupy serdecznie podziękować (wiem że Pan Adam zagląda na nasze forum na razie jako gość).


I ja również chciałbym podziękować za to spotkanie ! Fajnie było poznać Was i mam nadzieję że będziemy jeszcze nie raz się widywać w różnych miejscach w Polsce ! :)
Pozdrawiam serdecznie

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #335 dnia: Maj 19, 2013, 21:59:51 pm »
Koledzy fajne macie te Jagi , żałuję że nie mogłem być swoim, dla tego tak się szybko zmyłem.
mam kilka fotek ale nie wiem jak je wstawić. Pozdrowienia dla was wszystkich i do zobaczenia na kolejnych spotach.
Ja tam jestem pod wrażeniem Twojego Harleya :-10points :-clap, jest w stanie idealnym, konkurować może tylko z XJ pablo 21  ;D

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #336 dnia: Czerwiec 09, 2013, 19:16:13 pm »
Witam Jagi z Wrocławia.
Szukam z wami kontaktu. W związku z moją przeprowadzką w Dolnośląskie (SYCÓW) chciał bym dołączyć do grona Klubowiczów Dolnośląskich. Do tej pory od roku jestem tylko na forum, a z powodu mojej pracy nie miałem zbyt dużo czasu na siedzenie w necie. Teraz jestem już w miarę wolny i chciałbym się zintegrować i udzielić, a także poznać tych, którzy mają takiego chopla jak ja na punkcie Kotow. Serdecznie Pozdrawiam wszystkich Dzikus
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #337 dnia: Czerwiec 09, 2013, 19:25:07 pm »
Witam Syców,
często bywam w Sycowie bo mam tam zaprzyjaźniony warsztat w którym serwisuje XJ i chyba zacznę XF.
Jak będę się wybierał w tamte rejony chętnie  się spotkam.
Za 2 tygodnie w Oławie na Rynku ma być jakieś spotkanko miłośników klasycznej motoryzacji więc może wtedy się "zintegrujemy". Kilku z nas pewnie tam będzie.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #338 dnia: Czerwiec 09, 2013, 19:41:25 pm »
Dzięki bardzo. Syców czeka. A kto ci robi twoje cacka w Sycowie? Bo ja nie znam nikogo takiego, a mieszkam tu już 2 lata i jeżdżę z moim do Wrocka do znajomych z YATO to team rajdowy i mają oprocz tego firmę Wszystko dla Auta. Wlaśnie tej zimy robili mi lift mojego kociaka, a co do Oławy to jasna sprawa dajcie proszę tylko sygnał, a rury bedą się już grzały :-tylko Pozdrawiam Robert
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #339 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:06:02 pm »
W Sycowie zaufałem Panu Romkowi (doświadczony elektryk i mechanik) oraz Panu Kamilowi (ma chyba 19 lat ale jako mechanik jest niesamowity, w żartach można by powiedzieć że Kamil w dzieciństwie zamiast grzechotek dostał komplet kluczy). Pracują w firmie Autoex dawny serwis i salon Fiata.

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #340 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:20:12 pm »
cos mi się wydaje że niebawem też dołączę do dolnośląskowców... a tak przy okazji jakby ktoś wiedział coś o pokoju do wynajęcia z osobnym wejściem itp... pokoje w mieszkaniach odpadają, ewentualnie kawalerkę.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:34:15 pm »
A czy to nie jest przypadkiem w Firmie p. Wieliczko ? On z tego co wiem miał kiedyś Salon i Serwis, Tylko sprzedał jako nowy - samochód po naprawie blacharskiej i po roku od sprzedaży przy okazji serwisu wyszedł szwindel i zabrali mu prawa do serwisu. A mnie jego ludzie naprawiali mojego jagusia i spaliła mi się cala wiązka od immobilajzera do puszki w bagażniku włacznie z puszką, która przypominała piłkę do Tenisa. Naprawa kosztowała mnie w serwisie 7.000 zł. mam nadzieję, że to nie ta sama firma. kolego. A przy okazji zapraszam oczywiście na kawę i ciacho - będę czekał. Właśnie zapisalem się na Zlot w Nowej Wsi z Lipcu.
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #342 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:42:01 pm »
A czy to nie jest przypadkiem w Firmie p. Wieliczko ? On z tego co wiem miał kiedyś Salon i Serwis, Tylko sprzedał jako nowy - samochód po naprawie blacharskiej i po roku od sprzedaży przy okazji serwisu wyszedł szwindel i zabrali mu prawa do serwisu. A mnie jego ludzie naprawiali mojego jagusia i spaliła mi się cala wiązka od immobilajzera do puszki w bagażniku włacznie z puszką, która przypominała piłkę do Tenisa. Naprawa kosztowała mnie w serwisie 7.000 zł. mam nadzieję, że to nie ta sama firma. kolego. A przy okazji zapraszam oczywiście na kawę i ciacho - będę czekał. Właśnie zapisalem się na Zlot w Nowej Wsi z Lipcu.
Wieliczkę omijaj obwodnicą  ;D
Autex jest trochę bliżej centrum teraz chyba zmienili nazwę na ABAR.

cos mi się wydaje że niebawem też dołączę do dolnośląskowców... a tak przy okazji jakby ktoś wiedział coś o pokoju do wynajęcia z osobnym wejściem itp... pokoje w mieszkaniach odpadają, ewentualnie kawalerkę.
Który rejon Wrocławia Cię interesuje???

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #343 dnia: Czerwiec 09, 2013, 22:03:05 pm »
W sumie wszystko jedno, ale jakby było bliżej Długołęki to byłoby nieźle...

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Spoty spotkania we wroclawiu
« Odpowiedź #344 dnia: Czerwiec 10, 2013, 13:38:54 pm »
Witaj kolego WROJAG.
Chciałem cię poinformować o możliwości zorganizowania spotkania Kotów z Dolnego Śląska i okolic , połączonego ze Zjazdem Harleya i Oldtimerów w miejscowości Nowa Wieś Książęca 14 km od Bralina-Droga nr 8 na Łódź, które to organizuje V-ce Starosta Kępiński notabene posiadacz kotka w dniach 23,24,25. sierpień.2013r. Teren jest profesjonalnie przygotowany. Noclegi na miejscu, infrastruktura ok. Las, stawy, pola. Co ty na to? Pozdro.
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie