Autor Wątek: Poszukiwany Elektromechanik  (Przeczytany 2969 razy)

hiciu

  • Gość
Poszukiwany Elektromechanik
« dnia: Lipiec 05, 2011, 19:14:14 pm »
Witam

Poszukuje godnego polecenia elektromechanika w rejonie Poznań-Bydgoszcz (mieszkam mniej więcej pomiędzy tymi miastami).
Wiem że jest ASO w Poznaniu ale Panowie trochę za bardzo się cenią i za szybcy jeśli chodzi o sprowadzanie części zamiennych też nie są.... Miałem ostatnio awarię pomocniczej pompy wodnej i musiałem z ich usług skorzystać. Niestety musieli też usunąć uszkodzenia, które prawdopodobnie spowodował poprzedni mistrz elektryki samochodowej-diagnosta (nie jestem do końca pewien czy nie odziedziczyłem po poprzednim właścicielu ale powiedzmy na 85%). W sumie dało to bardzo okrągłą sumkę - coś czego w przyszłości wolałbym uniknąć. 

Szukam wiec kogoś kto jak nie pomoże to chociaż nie zaszkodzi, a gdyby miał doświadczenie w leczeniu kotków to było by mega dobrze...

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: Poszukiwany Elektromechanik
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2011, 22:25:24 pm »
Mogę ci polecić goscia kttóry elektrykę ma w małym palcu i Jaguary też przyjmuje. Leczę i ja u niego mojego Jaga jak i inne samochody które miałem wcześniej. Wiem też że przyjezdża do niego inny Jag XJ8 LONG. Jego zakład mieści się na w Poznaniu na starołece.
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

hiciu

  • Gość
Odp: Poszukiwany Elektromechanik
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2011, 07:01:30 am »
Dzieki RedOctober

Chętnie skorzystam przy najbliższej (lepiej żeby nie) okazji. Jak byś mógł mi podać dokładniejszy adres bo starołęka mała nie jest...

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: Poszukiwany Elektromechanik
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2011, 10:50:18 am »
Podam ci tel. Umawiasz się z nim telefonicznie na wizytę, bo jak podjediesz tak z marszu to cie nie przyjmie bo ma dużo klientów i czasami czeka się u niego w kolejce.
 
Piotr Grobelny
668467760
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

hiciu

  • Gość
Odp: Poszukiwany Elektromechanik
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2011, 16:54:19 pm »
Wiadomo że nawet wypadało by zadzwonić i się umówić...

Dzięki