Dział Techniczny > S-TYPE (1999-2007)

MP3 we wczesnych modelach 1999-2003 (radio Visteon 9000) poradnik krok po kroku

<< < (2/10) > >>

adas69:
 :-bry moje pytanie, czy do x-type z 2004r z navi mozna jakos podlaczyc mp3?

BOGDA:
A może spróbuj kupić transmiter -posiada wyjście USB , ja swój mam podłączony pod zapalniczkę i słucham muzyki z telefonu kom.

Mam podobny ... 

 http://m.allegro.pl/przedmiot,2011-transmiter-fm-mp3-usbsdmmc-16gb-pilot,2704182337.html

adas69:

--- Cytat: BOGDA w Październik 24, 2012, 00:41:42 am ---A może spróbuj kupić transmiter -posiada wyjście USB , ja swój mam podłączony pod zapalniczkę i słucham muzyki z telefonu kom.

Mam podobny ... 

 http://m.allegro.pl/przedmiot,2011-transmiter-fm-mp3-usbsdmmc-16gb-pilot,2704182337.html

--- Koniec cytatu ---

jestes zadowolony z dzialania? nie przemawia za mna zeby dobrze dzialalo cos z elektroniki co ma kosztowac 20 zl   :-gwizd

BOGDA:
Powiem tak pierwszy mi sie zepsuł szybko ..wiadomo chinszczyzna ..(za 20zł kupiłam dwie sztuki ) ....mini jack od czestego manipulowania nim wybił mi się w gnizdo  :-cry

Drugim juz tak sie nie bawie czesto podłączony prawie na stałe ...i narazie dziala ... Jakosć odtwarzania jest bardzo dobra ....wypróbowany mam model tel. kom. HTC i LG i małe przenosne DVD filmy ogląda sie świetnie wykorzystując nagłośnienie zamontowane w kocie ...nie ma skrzyienia i zgrzytania ...
Podałam przykladowy transmiter, ale mozna zakupić je w lepszej obudowie ,z drugiej strony za 20 możesz wyprôbować i nie stracisz zbyt dużo...

Na pewo wadą jest to że blokujesz sobie zapalniczkę ...warto jest dokupić "podwojne gniazdo "lub tak jak ja zrobiłam drugie ... Na krótko z akumulatora i zamontowalam je na tyle ... Znaczy ciagle wisi ..na kablu nie moge sie zdecydowac gdzie je zamontować na stałe :- pojecia

adas69:
 :-bry
narazie sprobuje tak jak mowisz ta tansza wersje :) mam nadzieje ze bedzie gralo
dzieki wielkie  :-thank i pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej