Dział Techniczny > S-TYPE (1999-2007)

S-Type Bezpieczniki i przekazniki

<< < (7/14) > >>

booll77:
Witajcie. Wczoraj podpinałem mojego jaga pod kompa i BRAK BŁĘDÓW  ??????  FAK !  i znowu co rano Plak .ale w łikend dobiore sie do świec.Pozdr

rafeo:
witam, kolego zrób tak jak ja, zrób sobie kabelek z wlutowaną na końcu ostrą np igłą i wkłuj się w kabel który dochodzi do świeć ( obojętnie który), doprowadź go sobie do wewnątrz samochodu i połącz ją z jakąś kontrolką aby lepiej było widać lub miernik 9ale to tylko na czas zapalania, nie na stałe),  z rana gdy przekręcasz kluczyk to patrz czy się zaświeci ta kontrolka, u mnie jest tak że po przekręceniu stacyjki świece zaczną grzać przez jakieś 2 sekundy a później dopiero jak zacznie kręcić rozrusznik ( nasze kotki maja tzw szybki start polegający na tym że nie masz czekać aż zgaśnie "sprężynka" bo ona nie ma z tym nic wspólnego po prostu po wejściu do auta masz włożyć kluczyk i zacząć kręcić rozrusznik) i dalej po zapaleniu silnika świece powinny się jeszcze grzać kilka sekund ale to uzależnione jest od temperatury płynu w silniku lub też temperatury jaka jest na zewnątrz, taki sposób polecił mi mechanik z serwisu bo tez walczyłem ze świecami a oni mi nic nie mogli pomóc bo też nie było żadnych błędów, wydawało mi się że nie grzeją ale u mnie było coś innego, a co do świeć to możesz jeszcze wsłuchać się czy po stronie pasażera słuchać "cyknięcie" tam jest moduł który steruje świecami, może on Tobie wysiadł.

JAGUAR_PAZUR:
Witam,nie świecą mi światła mijania, sprawdziłem bezpieczniki pod pasażerem i są ok, przełącznik tez jest ok bo sprawdziłem na drugim. Miał może ktoś ten problem,albo wie który przekaźnik odpowiada za światła mijania ? rocznik 1999.

Navaho:
Czy jest jakiś bezpiecznik , którym mogę odłączyć sterowanie skrzyni biegów ? Przy obciążeniu ( przyspieszenie, jazda pod górę) skrzynia szarpie , falują obroty ale gdy raz wyświetliło się powiadomienie ,że skrzynia wykazuje błąd ( gearbox fault ) to zaczęła akurat pracować poprawnie jak nigdy przedtem. Niestety szczęście trwało tylko do następnego dnia gdyż rano zgasła pomarańczowa kontrolka i skrzynia z powrotem zaczęła świrować. Dlatego zanim dam się oskubać na remont lub wymianę , chciałbym wykluczyć sterowanie nią. S type 2004 rok (druga połowa) 2.7 diesel.

Driv3rrrr:
Jak wyjmiesz bezpiecznik to nie ruszysz w ogóle

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej