Autor Wątek: warsztat Wroclaw  (Przeczytany 5829 razy)

jaguarofan

  • Gość
warsztat Wroclaw
« dnia: Luty 26, 2008, 01:00:04 am »
przegladajac rozne rzeczy na Alledrogo znalazlem takowa informacje:

http://www.allegro.pl/item318046668_land_rover_jaguar_serwis.html

umieszczam ja wiec majac nadzieje ze nie zdejma tej strony za szybko z portalu coby skorzystali Ci ktorym to moze byc uzyteczne - czyli przede wszystkim Kociarzom z Dolneo Slaska a poza nimi Wszystkim z calego kraju ;D ;D ;D

mam nadzieje ze ktos bedzie mogl zwerfikowac ten warsztat

pzdr mocno nocnie


Arkadiusz

skap

  • Gość
Odp: warsztat Wroclaw
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2008, 01:11:54 am »
Byłem w tym warsztacie swego czasu, tj. około 2 lata temu. Wyglądało to wszystko jeśli chodzi o Jaguara dosyć słabiutko...

Ceny części bardzo drogie - zakupiłem interesującą mnie część 3 razy taniej w NL
Doświadczenie przy Jaguarach chyba niewielkie - nie wyrażono wielkiego zainteresowania naprawą mojej usterki

Ktoś może to zweryfikować na chwile obecną, będę wdzięczny, jak wiadomo czasy się zmieniają...

Swoją drogą wrocławscy użytkownicy mają od jakiegoś czasu dostęp do ASO, na temat którego tez pewnie kilka osób przeczytałoby z checią opinie.

pozdrawiam

Offline V12

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Nowe czê¶ci zamienne Jaguar Daimler tel. 5O61122O4
    • V12.com.pl
Odp: warsztat Wroclaw
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2008, 08:21:11 am »
poczytajcie opinie o tym zakładzie na potalu www.roverki.pl :)
XJR-S 6.0 Asprey#99

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: warsztat Wroclaw
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2008, 17:20:24 pm »
faktycznie opinie są dość jednoznaczne... :-thumpdown
'XJR XJ40

bombki

  • Gość
Odp: warsztat Wroclaw
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2008, 19:24:06 pm »
czyli dobrze że Jaguarofan wrzucił ten link, wiadomo którego warsztatu się wystrzegać ;D

skap

  • Gość
Odp: warsztat Wroclaw
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2008, 19:53:42 pm »
Ku przestrodze jak najbardziej tez można podawac warsztaty, wiele osób napewno na tym skorzysta.

gesiog1

  • Gość
Odp: warsztat Wroclaw
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 11, 2008, 21:06:38 pm »
z moich subiektywnych doznan-wroclaw aso i jaguar-chyba slabo,kiedys dali mi pojezdzic nowym xk-chyba nie zabardzo tam lubia uzytkownikow starszych modeli-vdp 2001????

wolfik242

  • Gość
Odp: warsztat Wroclaw
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2008, 15:59:25 pm »
Znam ten serwis! Swego czasu korzystalem z ich uslug, kilakrotnie kupowalem od nich częsci, jak rowniez naprawialem swojego rovera 75. Ceny częsci uzywanych jak i nowych - z kosmosu. Szef firmy do przyjemnych nie nalezy, klienta traktuje z wielka łąchą. Dobrego wrazenia nie zrobili na mnie! Naciągacze! Do usterki przy, ktorej nie trzeba bylo podlaczac komputera, i tak go podlaczyli, za co skasowali dodatkowo 150 zl. Ostatnio jak pytalem o filtr przeciwpylkowy do s-type'a, to okazalo sie, ze taniej jest w autoryzowanym serwisie jaguara.
Zreszta na stronie roverki.pl jest juz o nich odpowiednia opinia... pozdrawiam tych Panow. :-zly 

Nochal

  • Gość
Odp: warsztat Wroclaw
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 01, 2008, 13:48:14 pm »
Z mojego doświadczenia ( a mieszkałem we Wrocławiu kilka lat ) nie ma obecnie w tym mieście ŻADNEGO sensownego serwisu gdzie dałoby się serwisować Jaguara. Serwis przy salonie Jaguara powstał chyba z rok temu, ale ceny mają tak abstrakcyjne, że w przypadku samochód starszych niż 10 lat zupełnie traci to sens naprawa może przekroczyć wartość samochodu ( 400zł/godzinę na kanale + części po cenach katalogowych ).

We Wrocławiu funkcjonował kiedyś taki ( bardzo ponoć zdolny )  mechanik który dobrze robił "koty" ale się przebranżowił - telefonu nie odbiera itd.

Ja na wszystkie sprawy poważniejsze niż wymiana oleju przyjeżdżałem do Warszawy do serwisu na Brygadzistów...