Dział Ogólny (Tematy Jaguarowskie i nie tylko) > Nowi Forumowicze i Jaguary

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

(1/2) > >>

Luqasek:
Nazywam się Łukasz, jestem studentem z Gdańska. Swojego Jaguara, x300 3.2 automat z 1996 roku posiadam od sierpnia 2007 i do tej pory, czyli przez 5 miesięcy przejechałem nim 3000km. Jak na studencką kieszeń pali nie mało, bo średnio 16 litrów po mieście, ale nie zamienię go na nic innego:) Czy wam palą podobnie po mieście? I jaki nowy olej do silnika przy przebiegu 135tys km? Czy możecie mi polecić konkretny olej konkretnego producenta? Pozdrawiam:)

 :-tylko

artleks:

--- Cytat: Luqasek w Styczeń 26, 2008, 10:26:50 am ---Nazywam się Łukasz, jestem studentem z Gdańska. Swojego Jaguara, x300 3.2 automat z 1996 roku posiadam od sierpnia 2007 i do tej pory, czyli przez 5 miesięcy przejechałem nim 3000km. Jak na studencką kieszeń pali nie mało, bo średnio 16 litrów po mieście, ale nie zamienię go na nic innego:) Czy wam palą podobnie po mieście? I jaki nowy olej do silnika przy przebiegu 135tys km? Czy możecie mi polecić konkretny olej konkretnego producenta? Pozdrawiam:)

 :-tylko

--- Koniec cytatu ---
WITAMY nowego użytkownika. 16 to troche duzo Mi pali 7 L  :-yipee :-yipee :-yipee

ja$:
witamy CIE  lugasek  serdecznie- niezałamuj sie spalaniem mój xjs i 20 litrów wypije :-cry :-cry  taki ma apetyt he he he ...

walec:
Ja też jestem studentem i też mam Jaga ale mój od 10 - 20 pochlania , przy czym jazda miejska sklania go do tej górnej granicy ;D
Witamy serdecznie!

adam:
pewnie, zyrcia ma rację, trzeba czerpac przyjemnosc z jazdy kotkiem i niczym sie nie martwic :)

:-witamy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej