Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Wycieraczka nie działa...

<< < (2/3) > >>

Jag-Greenhorn:
Moze mi ktos powiedziec, jak sie ta skrzynke w podlokietniku otwiera??? za diabla nie moge jej otworzyc!  :-zly

wichma:

--- Cytat: Jag-Greenhorn w Wrzesień 26, 2010, 23:50:54 pm ---Moze mi ktos powiedziec, jak sie ta skrzynke w podlokietniku otwiera??? za diabla nie moge jej otworzyc!  :-zly

--- Koniec cytatu ---

Trzeba podważyć i klapeczka odskakuje... nic skomplikowanego, troche ciężko chodzi.
Dasz rade!  :-V

Jag-Greenhorn:
Czesc,

tak, przed praca mi sie udalo. No i co? Nic! Bezpieczniki wszystkie ok.

A swiatlo mi sie dalej gasi po drodze. Chyba oszaleje! Dowiedzialem sie, ze to moze byc jakis relais z przodu. Jutro maske otworze i zobacze co tam sie dzieje.

Podobno to ma do czynienia tez z tylnimi swiatlami. Jak mi sie swiatlo na desce gasi, to tez powinny tylnie swiatla nie dzialac. Ci anglicy to tez czasami nie mysleli przy konstukcji tego kota ...  :-nuts

Zobaczymy pozniej jak daleko dojde.

A moze kotek deszczu nie lubi? Leje tutaj juz od dwuch dni non stop...  ::)

Pozdrowienia!
M.

Moonwalker_LW:
mam pytanie, czy jak spalony jest bezpiecznik pod schowkiem pasażera, to też będzie się świeciła iskra na desce rozdzielczej?
wycieraczka mi chodzi na wszystkich trybach, tylko zatrzymuje się w dowolnym miejscu.

dziadzol:
Z tego, co pamiętam z 40 to nie, ten bezpiecznik nie daje żadnego sygnału, poza tym, że wycieraczka nie wraca. Wymień i będzie dobrze

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej