Dział Techniczny > XK8/R (1996 - 2006, jako x100), XK (2007 - 2015 jako x150)

Jakie opony do XKR

<< < (2/4) > >>

jarek-jerryjag:
To co pisali o pirrelli to historia za duzy byl problem z nimi tak zwane plaskie placki po parkowaniu .
techniczny buletyn nakazywal przejechanie autem 20-30 mil i sprawdzenie czy nie ma wibracji .Dilerzy kupowali specjalne wywarzarki do kol (kola toczyly sie jak po jezdni)aby sprostowac plaskim plackom-wibracji az postanowiono zastapic opony MICHELIN. i problem sie skonczyl opon w USA.
ja uzywam strony WWW. TireRacks.com
maja dobre ceny w USA ale rowniez po wpisaniu auta podaja zalecane opony  i mozna wybrac odpowiednie dla swojego Jaga

qbaty:

--- Cytat: Zwierzu w Sierpień 21, 2008, 20:46:17 pm ---Samochód zarejestrowany :)

--- Koniec cytatu ---
:-yipee GRATULACJE !!!!!


--- Cytat: Zwierzu w Sierpień 21, 2008, 20:46:17 pm ---Wrażenia z urzędu komunikacji zupełnie odwrotne niż z urzędu celnego. Przemiły Pan podbiegł do okienka i pytał się w czym pomóc. Przejrzał moje papiery, pomógł krok po kroku wypełnić formularz. Wyszukał tablice z fajowym numerem (WZ 77877!!!). Całą sprawę załatwiłem dosłownie w pięć minut, jeśli nie liczyć 20 minutowej przerwy na wycieczkę do domu, żeby zapłacić

--- Koniec cytatu ---
Nie pomyliłeś kraju ??? ;)


--- Cytat: Zwierzu w Sierpień 21, 2008, 20:46:17 pm ---Czy gdzieś w internecie są jakiekolwiek wskazówki co do używania opon innych niż Pirelli producentów? No bo analogiczne opony można kupić po 500 zeta, a pirelli kosztują co najmniej 1100.

--- Koniec cytatu ---
Na odległość śmierdzi to zmową. Moim zdaniem wystarczy dobrać ten sam rozmiar i index.
Spróbuj tu:
http://www.opony.com/producent.asp?rozmiar=245/45R18&marka_pojazdu=Jaguar&model_pojazdu=XKR%20Coupe&okres_produkcji=01.04-01.04&rodzaj=osobowe
Z moich doświadczeń z czystym sumieniem poleciłbym Ci UniRoyal RainSport (używam teraz 18-calowych w wersji "1", widziałem, że wypuścili już "2"). Cena oscyluje w średnich stanach, a moje subiektywne odczucia są takie, że biją na głowę Fuldy i Bridgestone'y. Kupowałem je w tym sklepie powyżej - maja chyba największy wybór i dobre ceny.

adam74:
Gratuluję...
co do urzędów dużo się zmieniło i rzeczywiście procedura trwa 20do40min z uśmiechem w okienku

a tak przy okazji mój X ma na nr tablicy WJ 70870  ;D ;D ;D, zaś streetka mojej lepszej połówki WJ 69870  ;)

artleks:

--- Cytat: adam74 w Sierpień 22, 2008, 08:42:37 am ---Gratuluję...
co do urzędów dużo się zmieniło i rzeczywiście procedura trwa 20do40min z uśmiechem w okienku

a tak przy okazji mój X ma na nr tablicy WJ 70870  ;D ;D ;D, zaś streetka mojej lepszej połówki WJ 69870  ;)

--- Koniec cytatu ---
a ja mam numerze tez mam dwie 7 i jedna 8

adam74:
może to seria jakaś  ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej