Dział Techniczny > XK8/R (1996 - 2006, jako x100), XK (2007 - 2015 jako x150)

Jakie opony do XKR

<< < (4/4)

daniel:
Ja używam latem pzero rosso i jestem bardzo zadowolony. A cena nie jest taka zła - poniżej 1000 dostaniesz, chociaż niedużo poniżej  ;D Zapomniałem co to znaczy zwalniać na zakrętach.

V12:
Zwierzu, jeśli sklep internetowy nie jest w stanie zrealizować zamówienia, to nie może Cię przymusić do zaakceptowania innego produktu, ma obowiązek zwrócić kasę...

artleks:
Sklep ma tylko mozliwosc zaproponowania innego, podobnego produktu. W Twojej sytuacji, jesli Ci to nie odpowiada to masz pelne prawo odstapic od umowy sprzedazy. Jesli podejrzewasz, ze beda jakiekolwiek problemy wyslij pisemne odstapienie od umowy. 

Zwierzu:
Na razie zmieniłem zamówienie na Firestony - te o których pisałem. Zobaczę co z tego wyjdzie. Sklep nie robił żadnych problemów, różnicę w kasie zwrócą na konto (tak przynajmniej zapewniają).

Czekam na dostawę opon, potem wizyta w jakimś specjalistycznym warsztacie od geometrii zawieszeń i wyważania kół.

Pozdrówka,

Zwierzu:
Opony wymienione. Firestone Firehawk FHSZ80 są robione w Polsce!

Wyglądają ślicznie - bieżnik w "jodełkę", fartuch ochronny do felg, miły, szeroki profil. Jeżdżą też nieźle, chociaż mam wrażenie słabszej przyczepności. Z drugiej strony na nowych oponach jeżdżę zdecydowane bardziej agresywnie, więc może bardziej w tym problem.

Poza tym poprzednie opony były nieco dziwaczne - niby Pirelli P-Zero, ale M+S, (prawdopodobnie amerykańskie wielosezonowe) i z indeksem prędkości "W" - czyli zdecydowanie za niskim dla XKR.

















 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej